Anton Mensink989,251
David Martinez138,5014
Sebastiaan Hoogmoed128,5010
Marcel Duin35,254
Joep Prick35,0011
Erik Breedveld34,6513
Suzanne Azier34,503
Piet Kerssens30,0015
Peter Alberts26,006
Jan Grin23,7014
Philip Schroevers15,3016
Anneke Schol13,0517
Derin Southeranayagam12,501
Luc Stet12,001
Martin Oudejans11,5515
Milan de Metter11,256
Heerko Visser10,502
Maarten de Groot9,752
Jaap de Berg9,0014
Cees Grootjen8,7510
Fred van der Meijden6,253
Simon Dekker0,252
Chris de Saegher-2,8518
Robbin Neeft-4,003
Kyan Ruiter-4,501
Piet Borgdorff-5,2514
Peter van `t Veer-5,4015
Richard van der Laan-5,507
Roel Boesenkool-7,2015
Louis Witte-8,754
Jan Schol-9,4514
Patrick Southeranayagam-12,501
Danilo Honselaar-12,501
Andre Breedveld-13,758
Paul Sinterniklaas-13,9513
Paul Lieverst-14,004
Ruud Schavemaker-16,3517
Emiel Schol-19,207
Cor van Dongen-19,9514
Simon Groot-20,008
John Meijers-21,3014
Gianni Grasso-25,759
Ybo Boomsma-27,003
Richard Wester-28,507
Lex Goudriaan-34,5013
Werner Fritz-34,755
Leo Zuiver-46,6513
Jan van Diepen-51,3013
Cees Takken-52,2015
Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler : Andre Breedveld => huidige externe rating : 1910, interne startrating : 2019

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Simon Groot20640,51,502020,5
4Cor van Dongen20800,52,002022,5
5Philip Schroevers177014,752027,25
6Chris de Saegher21760,55,252032,5
8Martin Oudejans16880,5-9,502023
9Jan Grin18540,5-5,502017,5
13Cees Grootjen18080,5-6,752010,75
19Marcel Duin18500,5-5,502005,25

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Anneke Schol => huidige externe rating : 1559, interne startrating : 1574

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Martin Oudejans16880-5,101568,9
2Paul Sinterniklaas141614,351573,25
3Cees Takken16540-5,851567,4
4Piet Borgdorff126212,101569,5
5Jan van Diepen137113,601573,1
6Jaap de Berg18380-2,701570,4
8Piet Kerssens15070,5-1,351569,05
9Leo Zuiver156017,201576,25
10Ruud Schavemaker17650-3,751572,5
11Richard Wester14620,5-2,251570,25
12Philip Schroevers17700-3,751566,5
13Roel Boesenkool129912,551569,05
15Cees Takken16540,51,651570,7
17Martin Oudejans16880,52,401573,1
18Leo Zuiver156017,201580,3
19Martin Oudejans16880,52,401582,7
20Gianni Grasso18000,54,351587,05

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Anton Mensink => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 0

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
20John Meijers10500-10,75989,25

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Bowie Steenbrugge => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1061

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
[ronde][naam_ts][rating_ts][uitslag][bij_af][nw_rating_spl]

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Cees Grootjen => huidige externe rating : 1770, interne startrating : 1808

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Jaap de Berg1838113,501821,5
3Martin Oudejans168818,501830
4Simon Groot20640-4,751825,25
6Jan Grin18540,51,501826,75
8Peter Alberts17980,5-0,251826,5
13Andre Breedveld20190,56,751833,25
14Chris de Saegher21760-2,501830,75
16Ruud Schavemaker1765111,001841,75
17Jan Grin18540-11,001830,75
19Ruud Schavemaker17650-14,001816,75

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Cees Takken => huidige externe rating : 1602, interne startrating : 1654

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Paul Sinterniklaas141613,001657
2Martin Oudejans16880-6,751650,25
3Anneke Schol157415,851656,1
4Piet Kerssens15070-10,501645,6
5Jan Schol17950-4,651640,95
6Milan de Metter100010,151641,1
8Philip Schroevers17700,52,401643,5
10Chris de Saegher21760-0,451643,05
12Ruud Schavemaker17650-5,251637,8
13Jan Schol17950-4,651633,15
15Anneke Schol15740,5-1,651631,5
16David Martinez12490-13,801617,7
17Piet Kerssens15070-10,501607,2
19Gianni Grasso18000-4,501602,7
20Lex Goudriaan16080,5-0,901601,8

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Chris de Saegher => huidige externe rating : 2131, interne startrating : 2176

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Erik Breedveld180611,502177,5
2Jan Schol179511,352178,85
4Jan Grin185411,952180,8
5Simon Groot20640,5-2,252178,55
6Andre Breedveld20190,5-3,152175,4
7Martin Oudejans168810,602176
8Jaap de Berg183811,802177,8
9Cor van Dongen20800,5-1,952175,85
10Cees Takken165410,452176,3
11Erik Breedveld180611,502177,8
13Jan Grin185411,952179,75
14Cees Grootjen180811,502181,25
15Simon Groot206415,252186,5
16Paul Lieverst20000,5-3,452183,05
17David Martinez124910,002183,05
18Jan Schol17950,5-6,152176,9
19Jaap de Berg18380,5-5,702171,2
20Jan Grin185411,952173,15

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Cor van Dongen => huidige externe rating : 2038, interne startrating : 2080

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Lex Goudriaan160810,752080,75
4Andre Breedveld20190,5-1,202079,55
5Peter Alberts17980,5-5,102074,45
6Piet Kerssens150710,302074,75
7David Martinez124910,002074,75
9Chris de Saegher21760,51,952076,7
11Jan Grin18540-11,852064,85
12Robbin Neeft183513,002067,85
13Martin Oudejans168811,202069,05
14Erik Breedveld18060,5-4,952064,1
15David Martinez124910,002064,1
16Jaap de Berg18380,5-4,502059,6
17Paul Lieverst20000,5-1,652057,95
20Ruud Schavemaker176512,102060,05

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Danilo Honselaar => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
19Derin Southeranayagam10000-12,50987,5

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
David Martinez => huidige externe rating : 1400, interne startrating : 1249

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Peter van `t Veer94013,501252,5
2Richard Wester1462119,251271,75
3Piet Borgdorff1262113,001284,75
4Philip Schroevers17700-0,751284
5Robbin Neeft18350-0,501283,5
7Cor van Dongen208000,001283,5
8Gianni Grasso1800124,251307,75
9Jan Schol1795124,251332
11Jaap de Berg18380-0,501331,5
13Ruud Schavemaker1765124,001355,5
14Leo Zuiver15600,59,001364,5
15Cor van Dongen208000,001364,5
16Cees Takken1654123,001387,5
17Chris de Saegher217600,001387,5

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Derin Southeranayagam => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
19Danilo Honselaar1000112,501012,5

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Emiel Schol => huidige externe rating : 1738, interne startrating : 1761

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2Richard van der Laan120010,301761,3
3Philip Schroevers17700-7,351753,95
4Erik Breedveld18060-6,601747,35
8Peter van `t Veer94010,001747,35
12Piet Borgdorff126210,601747,95
13Lex Goudriaan160814,501752,45
17Fred van der Meijden16000-10,651741,8

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Erik Breedveld => huidige externe rating : 1825, interne startrating : 1806

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Chris de Saegher21760-1,501804,5
2Piet Kerssens150712,251806,75
4Emiel Schol176116,601813,35
5Leo Zuiver156012,851816,2
6Peter Alberts17980,5-0,151816,05
8Ruud Schavemaker176516,601822,65
9Simon Groot20640,54,801827,45
11Chris de Saegher21760-1,501825,95
12Martin Oudejans16880,5-2,401823,55
13Philip Schroevers177016,751830,3
14Cor van Dongen20800,54,951835,25
16Louis Witte17500,5-1,201834,05
17Ruud Schavemaker176516,601840,65

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Fred van der Meijden => huidige externe rating : 1600, interne startrating : 1600

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
15Suzanne Azier100010,501600,5
16Sebastiaan Hoogmoed10000,5-12,001588,5
17Emiel Schol1761117,751606,25

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Gianni Grasso => huidige externe rating : 1800, interne startrating : 1800

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
5Paul Sinterniklaas141612,251802,25
7Joep Prick122610,501802,75
8David Martinez12490-24,251778,5
9Werner Fritz166918,001786,5
10Martin Oudejans16880-16,251770,25
12Sebastiaan Hoogmoed100010,001770,25
15Piet Kerssens150713,751774
19Cees Takken165417,501781,5
20Anneke Schol15740,5-7,251774,25

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Heerko Visser => huidige externe rating : 1338, interne startrating : 1223

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
3Milan de Metter100015,501228,5
10Jan van Diepen13710,55,001233,5

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Jaap de Berg => huidige externe rating : 1843, interne startrating : 1838

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Cees Grootjen18080-8,101829,9
2Ruud Schavemaker17650,5-1,501828,4
4Werner Fritz166914,201832,6
6Anneke Schol157412,701835,3
7Jan Grin18540,50,301835,6
8Chris de Saegher21760-1,801833,8
9Peter Alberts17980,5-0,901832,9
11David Martinez124910,301833,2
12Simon Groot20640,54,351837,55
14Philip Schroevers17700,5-1,351836,2
15Jan Grin18540,50,301836,5
16Cor van Dongen20800,54,501841
17Marcel Duin18500,50,301841,3
19Chris de Saegher21760,55,701847

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Jan Grin => huidige externe rating : 1957, interne startrating : 1854

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2Simon Groot20640,54,051858,05
4Chris de Saegher21760-1,951856,1
5Ruud Schavemaker176515,701861,8
6Cees Grootjen18080,5-0,901860,9
7Jaap de Berg18380,5-0,301860,6
9Andre Breedveld20190,53,301863,9
11Cor van Dongen2080111,851875,75
13Chris de Saegher21760-1,951873,8
14Martin Oudejans168814,201878
15Jaap de Berg18380,5-0,301877,7
16Marcel Duin18500-7,651870,05
17Cees Grootjen180816,601876,65
19Paul Lieverst20000,53,001879,65
20Chris de Saegher21760-1,951877,7

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Jan Schol => huidige externe rating : 1738, interne startrating : 1795

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Jan van Diepen137111,051796,05
2Chris de Saegher21760-1,351794,7
4Peter Alberts17980-7,501787,2
5Cees Takken165414,651791,85
6Ruud Schavemaker176516,901798,75
9David Martinez12490-14,551784,2
11Piet Borgdorff126210,451784,65
12Lex Goudriaan160813,901788,55
13Cees Takken165414,651793,2
15Ruud Schavemaker17650-8,101785,1
16Leo Zuiver15600,5-4,351780,75
17Louis Witte175016,601787,35
18Chris de Saegher21760,56,151793,5
19Philip Schroevers17700-7,951785,55

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Jan van Diepen => huidige externe rating : 1493, interne startrating : 1371

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Jan Schol17950-1,051369,95
4Roel Boesenkool129916,001375,95
5Anneke Schol15740-3,601372,35
6John Meijers10500,5-5,551366,8
7Richard van der Laan12000,5-3,451363,35
8Joep Prick122614,651368
9Piet Borgdorff12620-9,751358,25
10Heerko Visser12230,5-3,001355,25
14Paul Sinterniklaas14160-6,601348,65
15Sebastiaan Hoogmoed10000-13,501335,15
18Peter van `t Veer94011,051336,2
19Lex Goudriaan16080-3,001333,2
20Suzanne Azier10000-13,501319,7

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Joep Prick => huidige externe rating : 1207, interne startrating : 1226

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1John Meijers105016,751232,75
2Robbin Neeft18350-0,501232,25
4Leo Zuiver15600-3,001229,25
5Piet Borgdorff1262113,751243
7Gianni Grasso18000-0,501242,5
8Jan van Diepen13710-7,751234,75
9Peter van `t Veer94014,001238,75
11Paul Sinterniklaas1416118,751257,5
16Piet Kerssens15070-4,001253,5
18Piet Borgdorff1262113,751267,25
19Paul Sinterniklaas14160-6,251261

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
John Meijers => huidige externe rating : 1048, interne startrating : 1050

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Joep Prick12260-4,051045,95
3Maarten de Groot10000-8,551037,4
4Peter van `t Veer9400,5-2,251035,15
5Lex Goudriaan16080-0,451034,7
6Jan van Diepen13710,55,551040,25
7Roel Boesenkool12990-2,851037,4
8Richard Wester14620-1,051036,35
10Piet Borgdorff12620-3,451032,9
11Milan de Metter100016,451039,35
13Sebastiaan Hoogmoed10000-8,551030,8
15Lex Goudriaan16080-0,451030,35
18Paul Sinterniklaas14160-1,501028,85
19Louis Witte17500-0,151028,7
20Anton Mensink010,001028,7

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Kyan Ruiter => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
19Piet Borgdorff12620-4,50995,5

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Leo Zuiver => huidige externe rating : 1610, interne startrating : 1560

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Roel Boesenkool129912,701562,7
3Ruud Schavemaker17650-3,601559,1
4Joep Prick122611,801560,9
5Erik Breedveld18060-2,851558,05
8Piet Borgdorff126212,251560,3
9Anneke Schol15740-7,201553,1
13Piet Kerssens15070,5-1,051552,05
14David Martinez12490,5-5,401546,65
15Philip Schroevers17700-3,451543,2
16Jan Schol17950,54,351547,55
17Roel Boesenkool12990-12,301535,25
18Anneke Schol15740-7,201528,05
19Sebastiaan Hoogmoed10000-14,701513,35

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Lex Goudriaan => huidige externe rating : 1590, interne startrating : 1608

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Cor van Dongen20800-1,251606,75
2Philip Schroevers17700-7,251599,5
5John Meijers105010,751600,25
6Peter van `t Veer94010,251600,5
7Werner Fritz16690,52,001602,5
12Jan Schol17950-6,501596
13Emiel Schol17610-7,501588,5
14Sebastiaan Hoogmoed10000-24,501564
15John Meijers105010,751564,75
16Peter van `t Veer94010,251565
17Richard van der Laan120012,001567
19Jan van Diepen137115,001572
20Cees Takken16540,51,501573,5

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Louis Witte => huidige externe rating : 1750, interne startrating : 1750

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
16Erik Breedveld18060,52,001752
17Jan Schol17950-11,001741
19John Meijers105010,251741,25
20Peter van `t Veer94010,001741,25

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Luc Stet => huidige externe rating : 1700, interne startrating : 1700

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
16Martin Oudejans1688112,001712

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Maarten de Groot => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2Piet Borgdorff12620-4,50995,5
3John Meijers1050114,251009,75

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Marcel Duin => huidige externe rating : 1850, interne startrating : 1850

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
16Jan Grin1854112,751862,75
17Jaap de Berg18380,5-0,501862,25
19Andre Breedveld20190,55,501867,75
20Paul Lieverst2000117,501885,25

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Martin Oudejans => huidige externe rating : 1647, interne startrating : 1688

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Anneke Schol157415,101693,1
2Cees Takken165416,751699,85
3Cees Grootjen18080-5,101694,75
4Ruud Schavemaker17650,51,651696,4
6Philip Schroevers177019,151705,55
7Chris de Saegher21760-0,601704,95
8Andre Breedveld20190,55,701710,65
10Gianni Grasso180019,751720,4
12Erik Breedveld18060,52,401722,8
13Cor van Dongen20800-1,201721,6
14Jan Grin18540-4,201717,4
16Luc Stet17000-7,201710,2
17Anneke Schol15740,5-2,401707,8
19Anneke Schol15740,5-2,401705,4
20Philip Schroevers17700-5,851699,55

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Milan de Metter => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
3Heerko Visser12230-5,50994,5
4Richard van der Laan12000,56,501001
5Roel Boesenkool1299121,251022,25
6Cees Takken16540-0,251022
11John Meijers10500-10,751011,25
14Ybo Boomsma10000,50,001011,25

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Patrick Southeranayagam => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1002

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
19Suzanne Azier10000-12,50989,5

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Paul Lieverst => huidige externe rating : 2000, interne startrating : 2000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
16Chris de Saegher21760,55,752005,75
17Cor van Dongen20800,52,752008,5
19Jan Grin18540,5-5,002003,5
20Marcel Duin18500-17,501986

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Paul Sinterniklaas => huidige externe rating : 1470, interne startrating : 1416

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Cees Takken16540-3,001413
2Anneke Schol15740-4,351408,65
3Werner Fritz16690-2,851405,8
4Richard Wester14620,50,901406,7
5Gianni Grasso18000-1,351405,35
8Roel Boesenkool129915,101410,45
11Joep Prick12260-11,251399,2
13Richard van der Laan120013,301402,5
14Jan van Diepen137116,601409,1
15Piet Borgdorff12620-10,651398,45
17Philip Schroevers17700-1,651396,8
18John Meijers105011,501398,3
19Joep Prick122613,751402,05

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Peter Alberts => huidige externe rating : 1771, interne startrating : 1798

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
3Richard Wester146213,001801
4Jan Schol1795112,501813,5
5Cor van Dongen20800,58,501822
6Erik Breedveld18060,50,251822,25
8Cees Grootjen18080,50,251822,5
9Jaap de Berg18380,51,501824

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Peter van `t Veer => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 940

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1David Martinez12490-2,10937,9
2Roel Boesenkool12990-1,50936,4
4John Meijers10500,52,25938,65
5Richard Wester14620-0,45938,2
6Lex Goudriaan16080-0,15938,05
7Piet Borgdorff12620-1,95936,1
8Emiel Schol176100,00936,1
9Joep Prick12260-2,40933,7
10Simon Dekker189600,00933,7
11Sebastiaan Hoogmoed10000-6,30927,4
12Piet Kerssens15070-0,30927,1
15Ybo Boomsma100018,70935,8
16Lex Goudriaan16080-0,15935,65
18Jan van Diepen13710-1,05934,6
20Louis Witte175000,00934,6

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Philip Schroevers => huidige externe rating : 1539, interne startrating : 1770

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Ruud Schavemaker17650,5-0,151769,85
2Lex Goudriaan160814,351774,2
3Emiel Schol176117,351781,55
4David Martinez124910,451782
5Andre Breedveld20190-2,851779,15
6Martin Oudejans16880-9,151770
8Cees Takken16540,5-2,401767,6
10Piet Kerssens150712,701770,3
12Anneke Schol157413,751774,05
13Erik Breedveld18060-6,751767,3
14Jaap de Berg18380,51,351768,65
15Leo Zuiver156013,451772,1
16Simon Groot20640-2,251769,85
17Paul Sinterniklaas141611,651771,5
19Jan Schol179517,951779,45
20Martin Oudejans168815,851785,3

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Piet Borgdorff => huidige externe rating : 1315, interne startrating : 1262

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2Maarten de Groot100012,701264,7
3David Martinez12490-7,801256,9
4Anneke Schol15740-2,101254,8
5Joep Prick12260-8,251246,55
7Peter van `t Veer94011,951248,5
8Leo Zuiver15600-2,251246,25
9Jan van Diepen137119,751256
10John Meijers105013,451259,45
11Jan Schol17950-0,451259
12Emiel Schol17610-0,601258,4
15Paul Sinterniklaas1416110,651269,05
16Roel Boesenkool12990-6,751262,3
18Joep Prick12260-8,251254,05
19Kyan Ruiter100012,701256,75

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Piet Kerssens => huidige externe rating : 1536, interne startrating : 1507

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Richard Wester146216,601513,6
2Erik Breedveld18060-2,251511,35
3Roel Boesenkool129913,451514,8
4Cees Takken1654110,501525,3
6Cor van Dongen20800-0,301525
7Ruud Schavemaker17650-2,701522,3
8Anneke Schol15740,51,351523,65
10Philip Schroevers17700-2,701520,95
12Peter van `t Veer94010,301521,25
13Leo Zuiver15600,51,051522,3
15Gianni Grasso18000-2,251520,05
16Joep Prick122612,401522,45
17Cees Takken1654110,501532,95
19Roel Boesenkool129913,451536,4
20Sebastiaan Hoogmoed100010,601537

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Richard Wester => huidige externe rating : 1400, interne startrating : 1462

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Piet Kerssens15070-11,001451
2David Martinez12490-19,251431,75
3Peter Alberts17980-3,001428,75
4Paul Sinterniklaas14160,5-1,501427,25
5Peter van `t Veer94010,751428
8John Meijers105011,751429,75
11Anneke Schol15740,53,751433,5

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Richard van der Laan => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1200

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2Emiel Schol17610-0,501199,5
4Milan de Metter10000,5-6,501193
7Jan van Diepen13710,55,751198,75
9Roel Boesenkool12990,53,501202,25
11Simon Dekker18960-0,251202
13Paul Sinterniklaas14160-5,501196,5
17Lex Goudriaan16080-2,001194,5

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Robbin Neeft => huidige externe rating : 1879, interne startrating : 1835

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2Joep Prick122610,501835,5
5David Martinez124910,501836
12Cor van Dongen20800-5,001831

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Roel Boesenkool => huidige externe rating : 1348, interne startrating : 1299

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Leo Zuiver15600-2,701296,3
2Peter van `t Veer94011,501297,8
3Piet Kerssens15070-3,451294,35
4Jan van Diepen13710-6,001288,35
5Milan de Metter10000-12,751275,6
7John Meijers105012,851278,45
8Paul Sinterniklaas14160-5,101273,35
9Richard van der Laan12000,5-2,101271,25
11Werner Fritz1669113,501284,75
13Anneke Schol15740-2,551282,2
14Ruud Schavemaker17650-0,751281,45
16Piet Borgdorff126216,751288,2
17Leo Zuiver1560112,301300,5
18Sebastiaan Hoogmoed10000,5-5,251295,25
19Piet Kerssens15070-3,451291,8

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Ruud Schavemaker => huidige externe rating : 1631, interne startrating : 1765

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Philip Schroevers17700,50,151765,15
2Jaap de Berg18380,51,501766,65
3Leo Zuiver156013,601770,25
4Martin Oudejans16880,5-1,651768,6
5Jan Grin18540-5,701762,9
6Jan Schol17950-6,901756
7Piet Kerssens150712,701758,7
8Erik Breedveld18060-6,601752,1
10Anneke Schol157413,751755,85
12Cees Takken165415,251761,1
13David Martinez12490-14,401746,7
14Roel Boesenkool129910,751747,45
15Jan Schol179518,101755,55
16Cees Grootjen18080-6,601748,95
17Erik Breedveld18060-6,601742,35
19Cees Grootjen180818,401750,75
20Cor van Dongen20800-2,101748,65

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Sebastiaan Hoogmoed => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
11Peter van `t Veer940110,501010,5
12Gianni Grasso180000,001010,5
13John Meijers1050114,251024,75
14Lex Goudriaan1608124,501049,25
15Jan van Diepen1371122,501071,75
16Fred van der Meijden16000,512,001083,75
17Ybo Boomsma1000112,501096,25
18Roel Boesenkool12990,58,751105
19Leo Zuiver1560124,501129,5
20Piet Kerssens15070-1,001128,5

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Simon Dekker => huidige externe rating : 1856, interne startrating : 1896

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
10Peter van `t Veer94010,001896
11Richard van der Laan120010,251896,25

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Simon Groot => huidige externe rating : 2018, interne startrating : 2064

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Andre Breedveld20190,5-1,502062,5
2Jan Grin18540,5-6,752055,75
4Cees Grootjen180814,752060,5
5Chris de Saegher21760,53,752064,25
9Erik Breedveld18060,5-8,002056,25
12Jaap de Berg18380,5-7,252049
15Chris de Saegher21760-8,752040,25
16Philip Schroevers177013,752044

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Suzanne Azier => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
15Fred van der Meijden16000-0,50999,5
19Patrick Southeranayagam1002112,501012
20Jan van Diepen1371122,501034,5

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Tim van Pel => huidige externe rating : 1200, interne startrating : 1117

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
[ronde][naam_ts][rating_ts][uitslag][bij_af][nw_rating_spl]

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Werner Fritz => huidige externe rating : 1608, interne startrating : 1669

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
3Paul Sinterniklaas141614,751673,75
4Jaap de Berg18380-7,001666,75
7Lex Goudriaan16080,5-2,001664,75
9Gianni Grasso18000-8,001656,75
11Roel Boesenkool12990-22,501634,25

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2023-24
Naam speler :
Ybo Boomsma => huidige externe rating : 1200, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
14Milan de Metter10000,50,001000
15Peter van `t Veer9400-14,50985,5
17Sebastiaan Hoogmoed10000-12,50973