Ruud Schavemaker99,2510
Philip Schroevers55,2510
Bowie Steenbrugge45,007
Tim van Pel42,6011
Emiel Schol37,209
Cees Grootjen35,754
Violette Rondeel24,757
Cees Takken21,909
Simon Groot21,759
Joep Prick7,059
Andre Breedveld5,258
Roel Boesenkool3,7510
Robbin Neeft3,001
Piet Kerssens0,9010
Peter Alberts0,606
Ed de Saegher0,603
Cor van Dongen0,608
Himmet Obut-0,752
Leo Zuiver-1,3510
John Meijers-1,7511
Paul Sinterniklaas-4,505
Lex Goudriaan-4,807
Jan de Jong-5,704
Chris de Saegher-5,8510
Jan Schol-6,909
Jaap de Berg-11,559
Peter van t Veer-16,056
Erik Breedveld-18,609
Jean Louis van Ollefen-29,257
Anneke Schol-30,6010
Jan Grin-30,909
Piet Borgdorff-44,109
Heerko Visser-64,508
Werner Fritz-84,2510
Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler : Andre Breedveld => huidige externe rating : 1970, interne startrating : 2021

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Leo Zuiver163212,252023,25
2Chris de Saegher21810,55,252028,5
3Cor van Dongen20710,51,752030,25
4Simon Groot20210,50,002030,25
5Philip Schroevers160011,752032
7Cees Takken161912,002034
8Emiel Schol17380,5-8,502025,5
10Piet Kerssens149510,752026,25

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Anneke Schol => huidige externe rating : 1601, interne startrating : 1615

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Peter Alberts17840-4,201610,8
2Leo Zuiver16320-7,201603,6
3Emiel Schol17380-4,951598,65
4Jan de Jong136212,851601,5
5Heerko Visser140013,451604,95
6Peter van t Veer97310,151605,1
7Lex Goudriaan16070-7,651597,45
8Joep Prick12280-13,651583,8
9Tim van Pel102010,301584,1
11John Meijers104510,301584,4

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Bowie Steenbrugge => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1020

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Joep Prick12280-5,751014,25
3Tim van Pel10200-12,501001,75
4Jean Louis van Ollefen14000,510,251012
6Roel Boesenkool12630-5,001007
8John Meijers1045113,251020,25
9Heerko Visser1400122,751043
11Piet Borgdorff1351122,001065

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Cees Grootjen => huidige externe rating : 1748, interne startrating : 1748

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
3Heerko Visser140012,751750,75
6Violette Rondeel105010,251751
7Jan Grin1907117,751768,75
9Erik Breedveld1820115,001783,75

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Cees Takken => huidige externe rating : 1619, interne startrating : 1619

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2Jan de Jong136212,701621,7
3Simon Groot20210-1,201620,5
4Leo Zuiver163217,801628,3
5Jan Grin1907112,601640,9
6Chris de Saegher21810-0,301640,6
7Andre Breedveld20210-1,201639,4
8Erik Breedveld18200-3,601635,8
9Werner Fritz17530,52,701638,5
11Emiel Schol17380,52,401640,9

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Chris de Saegher => huidige externe rating : 2184, interne startrating : 2181

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Jan Grin190712,552183,55
2Andre Breedveld20210,5-3,152180,4
3Erik Breedveld18200,5-6,002174,4
5Simon Groot20210,5-3,152171,25
6Cees Takken161910,302171,55
7Emiel Schol173810,902172,45
8Cor van Dongen20710,5-2,252170,2
9Philip Schroevers160010,302170,5
10Jaap de Berg186912,102172,6
11Jan Grin190712,552175,15

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Cor van Dongen => huidige externe rating : 2071, interne startrating : 2071

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2Jan Schol180112,552073,55
3Andre Breedveld20210,5-1,052072,5
4Erik Breedveld182012,852075,35
6Emiel Schol17380,5-5,702069,65
7Simon Groot20210,5-1,052068,6
8Chris de Saegher21810,52,252070,85
9Ruud Schavemaker126610,002070,85
10Philip Schroevers160010,752071,6

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Ed de Saegher => huidige externe rating : 1822, interne startrating : 1822

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Simon Groot20210-3,601818,4
4Ruud Schavemaker126610,451818,85
7Leo Zuiver163213,751822,6

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Emiel Schol => huidige externe rating : 1738, interne startrating : 1738

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
3Anneke Schol161514,951742,95
4Werner Fritz175317,801750,75
5Jaap de Berg1869110,201760,95
6Cor van Dongen20710,55,701766,65
7Chris de Saegher21810-0,901765,75
8Andre Breedveld20210,55,101770,85
9Simon Groot20210-2,401768,45
10Erik Breedveld182019,151777,6
11Cees Takken16190,5-2,401775,2

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Erik Breedveld => huidige externe rating : 1820, interne startrating : 1820

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Ruud Schavemaker126610,451820,45
3Chris de Saegher21810,56,001826,45
4Cor van Dongen20710-2,851823,6
5Peter Alberts17840-8,251815,35
6Jan Schol180117,051822,4
7Jaap de Berg18690-6,451815,95
8Cees Takken161913,601819,55
9Cees Grootjen17480-9,001810,55
10Emiel Schol17380-9,151801,4

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Heerko Visser => huidige externe rating : 1400, interne startrating : 1400

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Jan de Jong13620,5-1,251398,75
3Cees Grootjen17480-2,751396
4John Meijers10450-22,251373,75
5Anneke Schol16150-5,751368
6Piet Borgdorff13510-14,251353,75
8Peter van t Veer97311,751355,5
9Bowie Steenbrugge10200-22,751332,75
10Violette Rondeel105012,751335,5

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Himmet Obut => huidige externe rating : 1700, interne startrating : 1688

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Werner Fritz1753114,751702,75
4Philip Schroevers16000-15,501687,25

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Jaap de Berg => huidige externe rating : 1869, interne startrating : 1869

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Jan Schol180116,151875,15
2Peter Alberts17840,5-1,801873,35
4Jan Grin19070,50,751874,1
5Emiel Schol17380-10,201863,9
6Leo Zuiver163213,001866,9
7Erik Breedveld182016,451873,35
8Philip Schroevers16000-12,451860,9
10Chris de Saegher21810-2,101858,8
11Jan Schol18010,5-1,351857,45

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Jan Grin => huidige externe rating : 1907, interne startrating : 1907

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Chris de Saegher21810-2,551904,45
2Philip Schroevers160012,101906,55
4Jaap de Berg18690,5-0,751905,8
5Cees Takken16190-12,601893,2
6Piet Kerssens14950,5-6,451886,75
7Cees Grootjen17480-10,651876,1
9Joep Prick122810,151876,25
10Simon Groot20210,52,401878,65
11Chris de Saegher21810-2,551876,1

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Jan Schol => huidige externe rating : 1783, interne startrating : 1801

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Jaap de Berg18690-6,151794,85
2Cor van Dongen20710-2,551792,3
3Jan de Jong136210,901793,2
4Tim van Pel102010,001793,2
5Lex Goudriaan160713,751796,95
6Erik Breedveld18200-7,051789,9
8Jean Louis van Ollefen140011,201791,1
9Paul Sinterniklaas145111,651792,75
11Jaap de Berg18690,51,351794,1

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Jan de Jong => huidige externe rating : 1500, interne startrating : 1362

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Heerko Visser14000,50,751362,75
2Cees Takken16190-2,701360,05
3Jan Schol18010-0,901359,15
4Anneke Schol16150-2,851356,3

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Jean Louis van Ollefen => huidige externe rating : 1400, interne startrating : 1400

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
4Bowie Steenbrugge10200,5-10,251389,75
5Werner Fritz17530,59,751399,5
6John Meijers104512,751402,25
8Jan Schol18010-2,001400,25
9Roel Boesenkool12630-17,001383,25
10Piet Borgdorff13510-14,251369
11Peter van t Veer97311,751370,75

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Joep Prick => huidige externe rating : 1228, interne startrating : 1228

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Bowie Steenbrugge102013,451231,45
2Werner Fritz17530,57,051238,5
3Leo Zuiver16320-1,201237,3
5Ruud Schavemaker12660-6,751230,55
6Lex Goudriaan16070-1,351229,2
7John Meijers104513,901233,1
8Anneke Schol1615113,651246,75
9Jan Grin19070-0,151246,6
11Tim van Pel10200-11,551235,05

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
John Meijers => huidige externe rating : 1045, interne startrating : 1045

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Tim van Pel10200-13,251031,75
2Violette Rondeel10500-12,251019,5
3Peter van t Veer973110,001029,5
4Heerko Visser1400122,251051,75
5Piet Kerssens14950-1,501050,25
6Jean Louis van Ollefen14000-2,751047,5
7Joep Prick12280-6,501041
8Bowie Steenbrugge10200-13,251027,75
9Piet Borgdorff1351121,501049,25
10Roel Boesenkool12630-5,501043,75
11Anneke Schol16150-0,501043,25

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Joyce Ineke => huidige externe rating : 1500, interne startrating : 0

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
[ronde][naam_ts][rating_ts][uitslag][bij_af][nw_rating_spl]

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Leo Zuiver => huidige externe rating : 1632, interne startrating : 1632

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Andre Breedveld20210-1,351630,65
2Anneke Schol161517,201637,85
3Joep Prick122811,201639,05
4Cees Takken16190-7,801631,25
5Tim van Pel102010,301631,55
6Jaap de Berg18690-3,001628,55
7Ed de Saegher18220-3,751624,8
8Roel Boesenkool126311,501626,3
9Lex Goudriaan16070,5-0,451625,85
11Piet Kerssens149514,801630,65

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Lex Goudriaan => huidige externe rating : 1607, interne startrating : 1607

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2Tim van Pel102010,301607,3
3Philip Schroevers16000-7,651599,65
5Jan Schol18010-3,751595,9
6Joep Prick122811,351597,25
7Anneke Schol161517,651604,9
8Paul Sinterniklaas14510,5-3,151601,75
9Leo Zuiver16320,50,451602,2

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Martin Oudejans => huidige externe rating : 1640, interne startrating : 0

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
[ronde][naam_ts][rating_ts][uitslag][bij_af][nw_rating_spl]

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Mohammad Abtahi => huidige externe rating : 1419, interne startrating : 1419

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
[ronde][naam_ts][rating_ts][uitslag][bij_af][nw_rating_spl]

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Paul Sinterniklaas => huidige externe rating : 1451, interne startrating : 1451

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2Roel Boesenkool126313,901454,9
6Ruud Schavemaker12660-11,101443,8
7Violette Rondeel105011,201445
8Lex Goudriaan16070,53,151448,15
9Jan Schol18010-1,651446,5

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Peter Alberts => huidige externe rating : 1784, interne startrating : 1784

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Anneke Schol161514,201788,2
2Jaap de Berg18690,51,801790
5Erik Breedveld182018,251798,25
6Philip Schroevers16000,5-3,601794,65
7Ruud Schavemaker12660,5-7,051787,6
8Simon Groot20210-3,001784,6

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Peter van t Veer => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 973

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
3John Meijers10450-6,00967
6Anneke Schol16150-0,15966,85
7Piet Borgdorff13510-1,35965,5
8Heerko Visser14000-1,05964,45
10Tim van Pel10200-6,45958
11Jean Louis van Ollefen14000-1,05956,95

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Philip Schroevers => huidige externe rating : 1800, interne startrating : 1600

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Piet Kerssens149519,001609
2Jan Grin19070-3,501605,5
3Lex Goudriaan1607112,751618,25
4Himmet Obut1688115,501633,75
5Andre Breedveld20210-1,751632
6Peter Alberts17840,56,001638
8Jaap de Berg1869120,751658,75
9Chris de Saegher21810-0,501658,25
10Cor van Dongen20710-1,251657
11Simon Groot20210-1,751655,25

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Piet Borgdorff => huidige externe rating : 1351, interne startrating : 1351

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2Ruud Schavemaker12660-9,301341,7
3Piet Kerssens14950-4,651337,05
4Roel Boesenkool12630-9,301327,75
6Heerko Visser140018,551336,3
7Peter van t Veer97311,351337,65
8Tim van Pel10200-13,201324,45
9John Meijers10450-12,901311,55
10Jean Louis van Ollefen140018,551320,1
11Bowie Steenbrugge10200-13,201306,9

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Piet Kerssens => huidige externe rating : 1480, interne startrating : 1495

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Philip Schroevers16000-5,401489,6
2Robbin Neeft18270-1,801487,8
3Piet Borgdorff135114,651492,45
4Violette Rondeel105010,901493,35
5John Meijers104510,901494,25
6Jan Grin19070,56,451500,7
7Werner Fritz17530,54,801505,5
8Ruud Schavemaker12660,5-4,351501,15
10Andre Breedveld20210-0,451500,7
11Leo Zuiver16320-4,801495,9

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Robbin Neeft => huidige externe rating : 1827, interne startrating : 1827

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2Piet Kerssens149513,001830

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Roel Boesenkool => huidige externe rating : 1263, interne startrating : 1263

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2Paul Sinterniklaas14510-3,901259,1
3Ruud Schavemaker12660-7,501251,6
4Piet Borgdorff135119,301260,9
5Violette Rondeel10500-11,551249,35
6Bowie Steenbrugge102013,001252,35
7Tim van Pel102013,001255,35
8Leo Zuiver16320-1,501253,85
9Jean Louis van Ollefen1400110,201264,05
10John Meijers104513,301267,35
11Werner Fritz17530-0,601266,75

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Ruud Schavemaker => huidige externe rating : 1266, interne startrating : 1266

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Erik Breedveld18200-0,751265,25
2Piet Borgdorff1351115,501280,75
3Roel Boesenkool1263112,501293,25
4Ed de Saegher18220-0,751292,5
5Joep Prick1228111,251303,75
6Paul Sinterniklaas1451118,501322,25
7Peter Alberts17840,511,751334
8Piet Kerssens14950,57,251341,25
9Cor van Dongen207100,001341,25
10Werner Fritz1753124,001365,25

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Simon Dekker => huidige externe rating : 1903, interne startrating : 1903

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
[ronde][naam_ts][rating_ts][uitslag][bij_af][nw_rating_spl]

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Simon Groot => huidige externe rating : 2021, interne startrating : 2021

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Ed de Saegher182216,002027
3Cees Takken161912,002029
4Andre Breedveld20210,50,002029
5Chris de Saegher21810,55,252034,25
7Cor van Dongen20710,51,752036
8Peter Alberts178415,002041
9Emiel Schol173814,002045
10Jan Grin19070,5-4,002041
11Philip Schroevers160011,752042,75

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Simon van der Woude => huidige externe rating : 1925, interne startrating : 0

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
[ronde][naam_ts][rating_ts][uitslag][bij_af][nw_rating_spl]

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Tim van Pel => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1020

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1John Meijers104517,951027,95
2Lex Goudriaan16070-0,301027,65
3Bowie Steenbrugge102017,501035,15
4Jan Schol180100,001035,15
5Leo Zuiver16320-0,301034,85
6Werner Fritz17530-0,151034,7
7Roel Boesenkool12630-3,001031,7
8Piet Borgdorff1351113,201044,9
9Anneke Schol16150-0,301044,6
10Peter van t Veer97316,451051,05
11Joep Prick1228111,551062,6

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Violette Rondeel => huidige externe rating : 1300, interne startrating : 1050

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2John Meijers1045112,251062,25
3Werner Fritz17530-0,251062
4Piet Kerssens14950-1,501060,5
5Roel Boesenkool1263119,251079,75
6Cees Grootjen17480-0,251079,5
7Paul Sinterniklaas14510-2,001077,5
10Heerko Visser14000-2,751074,75

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2021-22
Naam speler :
Werner Fritz => huidige externe rating : 1700, interne startrating : 1753

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Himmet Obut16880-14,751738,25
2Joep Prick12280,5-11,751726,5
3Violette Rondeel105010,251726,75
4Emiel Schol17380-13,001713,75
5Jean Louis van Ollefen14000,5-9,751704
6Tim van Pel102010,251704,25
7Piet Kerssens14950,5-8,001696,25
9Cees Takken16190,5-4,501691,75
10Ruud Schavemaker12660-24,001667,75
11Roel Boesenkool126311,001668,75