Paul Sinterniklaas43,909
Ruud Schavemaker41,6010
John Meijers38,709
Cees Takken32,608
Roel Boesenkool31,408
Ed de Saegher28,457
Jaap de Berg27,305
Ton Hoff26,754
Robbin Neeft12,653
Piet Borgdorff12,459
Cees Grootjen4,752
Anneke Schol-3,5010
Chris de Saegher-4,504
Simon Dekker-5,103
Cor van Dongen-6,006
Jan Schol-6,107
Mohammad Abtahi-8,558
Erik Breedveld-8,557
Emiel Schol-10,559
Loek Hoff-10,656
Peter Alberts-12,501
Piet Kerssens-12,658
Leo Zuiver-14,607
Werner Fritz-15,858
Heerko Visser-18,608
Jan Grin-19,904
Lex Goudriaan-20,807
Jean Louis van Ollefen-21,857
Tim van Pel-22,6510
Joep Prick-24,405
Bart Schuijt-26,758
Peter van t Veer-43,107
Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler : Anneke Schol => huidige externe rating : 1700, interne startrating : 1685

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Cees Takken16630-13,251671,75
2Lex Goudriaan164816,751678,5
3Ruud Schavemaker100010,151678,65
4Ed de Saegher18400-4,351674,3
5Ton Hoff100010,151674,45
6Heerko Visser146513,301677,75
7Piet Kerssens145813,151680,9
8Cor van Dongen21130-1,051679,85
9Emiel Schol17580,51,501681,35
10Paul Sinterniklaas100010,151681,5

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Bart Schuijt => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Ruud Schavemaker10000-12,50987,5
2Tim van Pel10000-7,50980
3Peter van t Veer100017,50987,5
5Emiel Schol175800,00987,5
6Joep Prick12000-3,60983,9
7Werner Fritz17290-0,15983,75
8Loek Hoff12440-3,00980,75
10Ton Hoff10000-7,50973,25

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Cees Grootjen => huidige externe rating : 1795, interne startrating : 1703

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
4Ruud Schavemaker100010,251703,25
8Mohammad Abtahi144214,501707,75

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Cees Takken => huidige externe rating : 1640, interne startrating : 1663

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Anneke Schol1685113,251676,25
2Erik Breedveld18550,53,751680
3Ed de Saegher18400-4,051675,95
4Leo Zuiver162016,601682,55
5Mohammad Abtahi14420,5-4,201678,35
6Cor van Dongen21130,56,601684,95
7Jan Schol1811110,501695,45
8Paul Sinterniklaas100010,151695,6

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Chris de Saegher => huidige externe rating : 2104, interne startrating : 2164

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
6Peter van t Veer100010,002164
7Roel Boesenkool100010,002164
8Jaap de Berg18280,5-5,702158,3
10Emiel Schol175811,202159,5

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Cor van Dongen => huidige externe rating : 2091, interne startrating : 2113

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Erik Breedveld185514,502117,5
2Ed de Saegher18400,5-4,952112,55
3Simon Dekker199215,102117,65
6Cees Takken16630,5-6,602111,05
8Anneke Schol168511,052112,1
10Jaap de Berg18280,5-5,102107

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Ed de Saegher => huidige externe rating : 1850, interne startrating : 1840

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Jan Schol1811111,501851,5
2Cor van Dongen21130,54,951856,45
3Cees Takken166314,051860,5
4Anneke Schol168514,351864,85
7Paul Sinterniklaas100010,001864,85
8Erik Breedveld18550,50,301865,15
9Leo Zuiver162013,301868,45

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Emiel Schol => huidige externe rating : 1776, interne startrating : 1758

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Werner Fritz1729111,501769,5
2Robbin Neeft17650-7,351762,15
4Jan Schol18110-6,451755,7
5Bart Schuijt100010,001755,7
6Jaap de Berg18280-6,001749,7
7Joep Prick120010,451750,15
8Roel Boesenkool100010,001750,15
9Anneke Schol16850,5-1,501748,65
10Chris de Saegher21640-1,201747,45

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Erik Breedveld => huidige externe rating : 1915, interne startrating : 1855

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Cor van Dongen21130-4,501850,5
2Cees Takken16630,5-3,751846,75
3Jan Schol18110,5-0,901845,85
4Jean Louis van Ollefen150011,651847,5
6Mohammad Abtahi144211,051848,55
7Robbin Neeft17650,5-1,801846,75
8Ed de Saegher18400,5-0,301846,45

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Heerko Visser => huidige externe rating : 1500, interne startrating : 1465

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Piet Borgdorff13440-16,501448,5
4John Meijers97110,601449,1
5Loek Hoff124413,301452,4
6Anneke Schol16850-3,301449,1
7Jaap de Berg18280-1,501447,6
8Ruud Schavemaker100010,751448,35
9Werner Fritz17290-2,701445,65
10Tim van Pel100010,751446,4

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Jaap de Berg => huidige externe rating : 1828, interne startrating : 1828

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
4Werner Fritz172919,001837
6Emiel Schol175816,001843
7Heerko Visser146511,501844,5
8Chris de Saegher21640,55,701850,2
10Cor van Dongen21130,55,101855,3

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Jan Grin => huidige externe rating : 2011, interne startrating : 1993

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
3Jean Louis van Ollefen15000,5-11,501981,5
6Werner Fritz17290,5-4,801976,7
7Tim van Pel100010,001976,7
10Jan Schol18110,5-3,601973,1

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Jan Schol => huidige externe rating : 1869, interne startrating : 1811

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Ed de Saegher18400-11,501799,5
2Piet Borgdorff134410,751800,25
3Erik Breedveld18550,50,901801,15
4Emiel Schol175816,451807,6
6Lex Goudriaan164814,201811,8
7Cees Takken16630-10,501801,3
10Jan Grin19930,53,601804,9

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Jean Louis van Ollefen => huidige externe rating : 1394, interne startrating : 1500

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2Paul Sinterniklaas10000,5-11,501488,5
3Jan Grin19930,56,901495,4
4Erik Breedveld18550-1,651493,75
6Ton Hoff10000,5-6,901486,85
8Werner Fritz17290-3,151483,7
9Piet Kerssens14580,5-0,901482,8
10Loek Hoff12440,5-4,651478,15

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Joep Prick => huidige externe rating : 1200, interne startrating : 1200

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
5John Meijers9710-19,751180,25
6Bart Schuijt100013,601183,85
7Emiel Schol17580-0,451183,4
8Tim van Pel100013,601187
10Ruud Schavemaker10000-11,401175,6

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
John Meijers => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 971

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Tim van Pel1000113,50984,5
2Simon Dekker199200,00984,5
3Werner Fritz172900,00984,5
4Heerko Visser14650-0,60983,9
5Joep Prick1200111,85995,75
6Ruud Schavemaker100018,101003,85
7Mohammad Abtahi14420-0,751003,1
8Peter van t Veer100018,101011,2
9Piet Borgdorff13440-1,501009,7

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Jorn Kool => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
[ronde][naam_ts][rating_ts][uitslag][bij_af][nw_rating_spl]

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Leo Zuiver => huidige externe rating : 1639, interne startrating : 1620

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Lex Goudriaan16480,51,001621
2Werner Fritz172919,751630,75
4Cees Takken16630-6,601624,15
5Paul Sinterniklaas10000-14,851609,3
7Piet Borgdorff13440,5-4,951604,35
8Piet Kerssens145814,351608,7
9Ed de Saegher18400-3,301605,4

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Lex Goudriaan => huidige externe rating : 1646, interne startrating : 1648

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Leo Zuiver16200,5-1,001647
2Anneke Schol16850-6,751640,25
4Piet Kerssens14580,5-3,751636,5
5Ruud Schavemaker100010,151636,65
6Jan Schol18110-4,201632,45
8Piet Borgdorff13440,5-5,401627,05
9Roel Boesenkool100010,151627,2

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Loek Hoff => huidige externe rating : 1253, interne startrating : 1244

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Mohammad Abtahi14420-6,001238
2Ruud Schavemaker10000-12,001226
4Tim van Pel100013,001229
5Heerko Visser14650-3,301225,7
8Bart Schuijt100013,001228,7
10Jean Louis van Ollefen15000,54,651233,35

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Mohammad Abtahi => huidige externe rating : 1450, interne startrating : 1442

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Loek Hoff124416,001448
2Piet Kerssens14580-7,201440,8
4Roel Boesenkool100010,901441,7
5Cees Takken16630,54,201445,9
6Erik Breedveld18550-1,051444,85
7John Meijers97110,751445,6
8Cees Grootjen17030-2,701442,9
10Piet Borgdorff13440-9,451433,45

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Paul Sinterniklaas => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Roel Boesenkool10000-12,50987,5
2Jean Louis van Ollefen15000,56,90994,4
3Tim van Pel100017,501001,9
4Piet Borgdorff1344113,201015,1
5Leo Zuiver1620114,851029,95
6Piet Kerssens1458114,251044,2
7Ed de Saegher184000,001044,2
8Cees Takken16630-0,151044,05
10Anneke Schol16850-0,151043,9

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Peter Alberts => huidige externe rating : 1760, interne startrating : 1762

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2Roel Boesenkool10000,5-12,501749,5

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Peter van t Veer => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Ton Hoff10000-12,50987,5
3Bart Schuijt10000-7,50980
5Tim van Pel10000-7,50972,5
6Chris de Saegher216400,00972,5
7Ruud Schavemaker10000-7,50965
8John Meijers9710-8,10956,9
9Simon Dekker199200,00956,9

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Piet Borgdorff => huidige externe rating : 1500, interne startrating : 1344

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Heerko Visser1465116,501360,5
2Jan Schol18110-0,751359,75
3Roel Boesenkool10000-13,201346,55
4Paul Sinterniklaas10000-13,201333,35
6Tim van Pel100011,801335,15
7Leo Zuiver16200,54,951340,1
8Lex Goudriaan16480,55,401345,5
9John Meijers97111,501347
10Mohammad Abtahi144219,451356,45

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Piet Kerssens => huidige externe rating : 1582, interne startrating : 1458

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Robbin Neeft17650-3,501454,5
2Mohammad Abtahi144217,201461,7
4Lex Goudriaan16480,53,751465,45
5Roel Boesenkool100010,751466,2
6Paul Sinterniklaas10000-14,251451,95
7Anneke Schol16850-3,151448,8
8Leo Zuiver16200-4,351444,45
9Jean Louis van Ollefen15000,50,901445,35

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Robbin Neeft => huidige externe rating : 1750, interne startrating : 1765

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Piet Kerssens145813,501768,5
2Emiel Schol175817,351775,85
7Erik Breedveld18550,51,801777,65

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Roel Boesenkool => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Paul Sinterniklaas1000112,501012,5
2Peter Alberts17620,57,501020
3Piet Borgdorff1344113,201033,2
4Mohammad Abtahi14420-0,901032,3
5Piet Kerssens14580-0,751031,55
7Chris de Saegher216400,001031,55
8Emiel Schol175800,001031,55
9Lex Goudriaan16480-0,151031,4

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Ronald Kraakman => huidige externe rating : 1682, interne startrating : 1640

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
[ronde][naam_ts][rating_ts][uitslag][bij_af][nw_rating_spl]

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Ruud Schavemaker => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Bart Schuijt1000112,501012,5
2Loek Hoff1244112,001024,5
3Anneke Schol16850-0,151024,35
4Cees Grootjen17030-0,151024,2
5Lex Goudriaan16480-0,151024,05
6John Meijers9710-8,101015,95
7Peter van t Veer100017,501023,45
8Heerko Visser14650-0,751022,7
9Tim van Pel100017,501030,2
10Joep Prick1200111,401041,6

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Simon Dekker => huidige externe rating : 1800, interne startrating : 1992

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2John Meijers97110,001992
3Cor van Dongen21130-5,101986,9
9Peter van t Veer100010,001986,9

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Simon Groot => huidige externe rating : 2025, interne startrating : 1969

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
[ronde][naam_ts][rating_ts][uitslag][bij_af][nw_rating_spl]

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Simon van der Woude => huidige externe rating : 1500, interne startrating : 1500

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
[ronde][naam_ts][rating_ts][uitslag][bij_af][nw_rating_spl]

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Tim van Pel => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1John Meijers9710-13,50986,5
2Bart Schuijt100017,50994
3Paul Sinterniklaas10000-7,50986,5
4Loek Hoff12440-3,00983,5
5Peter van t Veer100017,50991
6Piet Borgdorff13440-1,80989,2
7Jan Grin199300,00989,2
8Joep Prick12000-3,60985,6
9Ruud Schavemaker10000-7,50978,1
10Heerko Visser14650-0,75977,35

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Ton Hoff => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Peter van t Veer1000112,501012,5
5Anneke Schol16850-0,151012,35
6Jean Louis van Ollefen15000,56,901019,25
10Bart Schuijt100017,501026,75

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Werner Fritz => huidige externe rating : 1753, interne startrating : 1729

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Emiel Schol17580-11,501717,5
2Leo Zuiver16200-9,751707,75
3John Meijers97110,001707,75
4Jaap de Berg18280-5,401702,35
6Jan Grin19930,54,801707,15
7Bart Schuijt100010,151707,3
8Jean Louis van Ollefen150013,151710,45
9Heerko Visser146512,701713,15