Paul Sinterniklaas77,9515
Cees Takken77,3016
Ruud Schavemaker74,7519
Roel Boesenkool61,4018
John Meijers45,4513
Ton Hoff38,158
Ed de Saegher29,9512
Robbin Neeft20,608
Erik Breedveld15,9016
Jaap de Berg13,0510
Cees Grootjen4,752
Leo Zuiver1,6016
Piet Borgdorff0,4516
Jan Schol0,0512
Bowie Steenbrugge0,004
Simon Dekker-5,103
Bart Schuijt-6,3518
Cor van Dongen-7,0513
Tim van Pel-7,6520
Peter Alberts-12,501
Anneke Schol-17,9019
Jan Grin-19,457
Emiel Schol-19,5520
Lex Goudriaan-20,9514
Mohammad Abtahi-21,7510
Werner Fritz-25,6015
Jean Louis van Ollefen-32,6510
Chris de Saegher-38,8511
Peter van t Veer-39,2011
Piet Kerssens-44,1515
Joep Prick-45,409
Loek Hoff-54,6015
Heerko Visser-59,2516
Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler : Anneke Schol => huidige externe rating : 1700, interne startrating : 1685

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Cees Takken16630-13,251671,75
2Lex Goudriaan164816,751678,5
3Ruud Schavemaker100010,151678,65
4Ed de Saegher18400-4,351674,3
5Ton Hoff100010,151674,45
6Heerko Visser146513,301677,75
7Piet Kerssens145813,151680,9
8Cor van Dongen21130-1,051679,85
9Emiel Schol17580,51,501681,35
10Paul Sinterniklaas100010,151681,5
11Piet Borgdorff134411,801683,3
12Cees Takken16630-7,951675,35
14Erik Breedveld18550-4,201671,15
16Lex Goudriaan16480,5-0,751670,4
17Chris de Saegher21640-0,751669,65
18Leo Zuiver16200,5-1,351668,3
19Leo Zuiver16200,5-1,351666,95
20Werner Fritz17290,50,901667,85
21Lex Goudriaan16480,5-0,751667,1

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Bart Schuijt => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Ruud Schavemaker10000-12,50987,5
2Tim van Pel10000-7,50980
3Peter van t Veer100017,50987,5
5Emiel Schol175800,00987,5
6Joep Prick12000-3,60983,9
7Werner Fritz17290-0,15983,75
8Loek Hoff12440-3,00980,75
10Ton Hoff10000-7,50973,25
12Roel Boesenkool10000-7,50965,75
13Piet Kerssens1458114,25980
14Tim van Pel100017,50987,5
15Jean Louis van Ollefen15000,56,90994,4
16Heerko Visser14650-0,75993,65
17Ruud Schavemaker10000-7,50986,15
18Peter van t Veer100017,50993,65
19Roel Boesenkool10000-7,50986,15
20Jan Grin199300,00986,15
21Bowie Steenbrugge100017,50993,65

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Bowie Steenbrugge => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
18Tim van Pel10000-12,50987,5
19Ton Hoff1000112,501000
20Peter van t Veer1000112,501012,5
21Bart Schuijt10000-12,501000

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Cees Grootjen => huidige externe rating : 1795, interne startrating : 1703

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
4Ruud Schavemaker100010,251703,25
8Mohammad Abtahi144214,501707,75

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Cees Takken => huidige externe rating : 1640, interne startrating : 1663

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Anneke Schol1685113,251676,25
2Erik Breedveld18550,53,751680
3Ed de Saegher18400-4,051675,95
4Leo Zuiver162016,601682,55
5Mohammad Abtahi14420,5-4,201678,35
6Cor van Dongen21130,56,601684,95
7Jan Schol1811110,501695,45
8Paul Sinterniklaas100010,151695,6
11Chris de Saegher2164114,401710
12Anneke Schol168517,951717,95
13Jaap de Berg1828110,801728,75
15Ed de Saegher1840110,951739,7
18Jan Schol18110-4,501735,2
19Erik Breedveld18550-3,751731,45
20Chris de Saegher21640-0,601730,85
21Emiel Schol175819,451740,3

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Chris de Saegher => huidige externe rating : 2104, interne startrating : 2164

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
6Peter van t Veer100010,002164
7Roel Boesenkool100010,002164
8Jaap de Berg18280,5-5,702158,3
10Emiel Schol175811,202159,5
11Cees Takken16630-14,402145,1
13Cor van Dongen21130,5-1,052144,05
16Erik Breedveld18550,5-5,402138,65
17Anneke Schol168510,752139,4
18Robbin Neeft17650-13,802125,6
20Cees Takken166310,602126,2
21Cor van Dongen21130,5-1,052125,15

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Cor van Dongen => huidige externe rating : 2091, interne startrating : 2113

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Erik Breedveld185514,502117,5
2Ed de Saegher18400,5-4,952112,55
3Simon Dekker199215,102117,65
6Cees Takken16630,5-6,602111,05
8Anneke Schol168511,052112,1
10Jaap de Berg18280,5-5,102107
11Erik Breedveld185512,702109,7
13Chris de Saegher21640,51,052110,75
16Ed de Saegher18400,5-4,952105,8
17Jan Schol181112,252108,05
18Emiel Schol175811,652109,7
20Erik Breedveld18550,5-4,802104,9
21Chris de Saegher21640,51,052105,95

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Ed de Saegher => huidige externe rating : 1850, interne startrating : 1840

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Jan Schol1811111,501851,5
2Cor van Dongen21130,54,951856,45
3Cees Takken166314,051860,5
4Anneke Schol168514,351864,85
7Paul Sinterniklaas100010,001864,85
8Erik Breedveld18550,50,301865,15
9Leo Zuiver162013,301868,45
11Jaap de Berg182817,201875,65
13Ruud Schavemaker100010,001875,65
15Cees Takken16630-10,951864,7
16Cor van Dongen21130,54,951869,65
18Erik Breedveld18550,50,301869,95

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Emiel Schol => huidige externe rating : 1776, interne startrating : 1758

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Werner Fritz1729111,501769,5
2Robbin Neeft17650-7,351762,15
4Jan Schol18110-6,451755,7
5Bart Schuijt100010,001755,7
6Jaap de Berg18280-6,001749,7
7Joep Prick120010,451750,15
8Roel Boesenkool100010,001750,15
9Anneke Schol16850,5-1,501748,65
10Chris de Saegher21640-1,201747,45
11Paul Sinterniklaas100010,001747,45
12Erik Breedveld18550-5,551741,9
13Tim van Pel100010,001741,9
14Werner Fritz172916,901748,8
15Robbin Neeft176517,651756,45
16Jan Schol18110-6,451750
17Heerko Visser146512,251752,25
18Cor van Dongen21130-1,651750,6
19Robbin Neeft17650,50,151750,75
20Leo Zuiver16200,5-2,851747,9
21Cees Takken16630-9,451738,45

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Erik Breedveld => huidige externe rating : 1915, interne startrating : 1855

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Cor van Dongen21130-4,501850,5
2Cees Takken16630,5-3,751846,75
3Jan Schol18110,5-0,901845,85
4Jean Louis van Ollefen150011,651847,5
6Mohammad Abtahi144211,051848,55
7Robbin Neeft17650,5-1,801846,75
8Ed de Saegher18400,5-0,301846,45
11Cor van Dongen21130-2,701843,75
12Emiel Schol175815,551849,3
13Piet Borgdorff134410,601849,9
14Anneke Schol168514,201854,1
15Leo Zuiver162013,151857,25
16Chris de Saegher21640,55,401862,65
18Ed de Saegher18400,5-0,301862,35
19Cees Takken166313,751866,1
20Cor van Dongen21130,54,801870,9

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Heerko Visser => huidige externe rating : 1500, interne startrating : 1465

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Piet Borgdorff13440-16,501448,5
4John Meijers97110,601449,1
5Loek Hoff124413,301452,4
6Anneke Schol16850-3,301449,1
7Jaap de Berg18280-1,501447,6
8Ruud Schavemaker100010,751448,35
9Werner Fritz17290-2,701445,65
10Tim van Pel100010,751446,4
12Paul Sinterniklaas10000-14,251432,15
13Roel Boesenkool100010,751432,9
14Leo Zuiver16200-4,351428,55
15John Meijers97110,601429,15
16Bart Schuijt100010,751429,9
17Emiel Schol17580-2,251427,65
19Ruud Schavemaker10000-14,251413,4
21Piet Kerssens14580-7,651405,75

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Jaap de Berg => huidige externe rating : 1828, interne startrating : 1828

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
4Werner Fritz172919,001837
6Emiel Schol175816,001843
7Heerko Visser146511,501844,5
8Chris de Saegher21640,55,701850,2
10Cor van Dongen21130,55,101855,3
11Ed de Saegher18400-7,201848,1
13Cees Takken16630-10,801837,3
15Ruud Schavemaker100010,001837,3
16Leo Zuiver162013,451840,75
20Loek Hoff124410,301841,05

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Jan Grin => huidige externe rating : 2011, interne startrating : 1993

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
3Jean Louis van Ollefen15000,5-11,501981,5
6Werner Fritz17290,5-4,801976,7
7Tim van Pel100010,001976,7
10Jan Schol18110,5-3,601973,1
15Ton Hoff100010,001973,1
18Piet Kerssens145810,451973,55
20Bart Schuijt100010,001973,55

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Jan Schol => huidige externe rating : 1869, interne startrating : 1811

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Ed de Saegher18400-11,501799,5
2Piet Borgdorff134410,751800,25
3Erik Breedveld18550,50,901801,15
4Emiel Schol175816,451807,6
6Lex Goudriaan164814,201811,8
7Cees Takken16630-10,501801,3
10Jan Grin19930,53,601804,9
11Werner Fritz17290,5-1,651803,25
16Emiel Schol175816,451809,7
17Cor van Dongen21130-2,251807,45
18Cees Takken166314,501811,95
20Robbin Neeft17650,5-0,901811,05

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Jean Louis van Ollefen => huidige externe rating : 1394, interne startrating : 1500

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2Paul Sinterniklaas10000,5-11,501488,5
3Jan Grin19930,56,901495,4
4Erik Breedveld18550-1,651493,75
6Ton Hoff10000,5-6,901486,85
8Werner Fritz17290-3,151483,7
9Piet Kerssens14580,5-0,901482,8
10Loek Hoff12440,5-4,651478,15
12Tim van Pel100010,601478,75
14Lex Goudriaan16480-4,501474,25
15Bart Schuijt10000,5-6,901467,35

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Joep Prick => huidige externe rating : 1200, interne startrating : 1200

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
5John Meijers9710-19,751180,25
6Bart Schuijt100013,601183,85
7Emiel Schol17580-0,451183,4
8Tim van Pel100013,601187
10Ruud Schavemaker10000-11,401175,6
14Roel Boesenkool10000-11,401164,2
16Peter van t Veer10000-11,401152,8
17Loek Hoff12440,50,901153,7
19Loek Hoff12440,50,901154,6

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
John Meijers => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 971

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Tim van Pel1000113,50984,5
2Simon Dekker199200,00984,5
3Werner Fritz172900,00984,5
4Heerko Visser14650-0,60983,9
5Joep Prick1200111,85995,75
6Ruud Schavemaker100018,101003,85
7Mohammad Abtahi14420-0,751003,1
8Peter van t Veer100018,101011,2
9Piet Borgdorff13440-1,501009,7
11Piet Kerssens1458114,401024,1
12Lex Goudriaan16480-0,151023,95
15Heerko Visser14650-0,601023,35
20Ton Hoff10000-6,901016,45

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Jorn Kool => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
[ronde][naam_ts][rating_ts][uitslag][bij_af][nw_rating_spl]

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Leo Zuiver => huidige externe rating : 1639, interne startrating : 1620

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Lex Goudriaan16480,51,001621
2Werner Fritz172919,751630,75
4Cees Takken16630-6,601624,15
5Paul Sinterniklaas10000-14,851609,3
7Piet Borgdorff13440,5-4,951604,35
8Piet Kerssens145814,351608,7
9Ed de Saegher18400-3,301605,4
11Lex Goudriaan164818,101613,5
12Werner Fritz17290,52,251615,75
14Heerko Visser146514,351620,1
15Erik Breedveld18550-3,151616,95
16Jaap de Berg18280-3,451613,5
18Anneke Schol16850,51,351614,85
19Anneke Schol16850,51,351616,2
20Emiel Schol17580,52,851619,05
21Piet Borgdorff134412,551621,6

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Lex Goudriaan => huidige externe rating : 1646, interne startrating : 1648

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Leo Zuiver16200,5-1,001647
2Anneke Schol16850-6,751640,25
4Piet Kerssens14580,5-3,751636,5
5Ruud Schavemaker100010,151636,65
6Jan Schol18110-4,201632,45
8Piet Borgdorff13440,5-5,401627,05
9Roel Boesenkool100010,151627,2
11Leo Zuiver16200-8,101619,1
12John Meijers97110,151619,25
14Jean Louis van Ollefen150014,501623,75
15Paul Sinterniklaas100010,151623,9
16Anneke Schol16850,50,751624,65
19Werner Fritz17290,51,651626,3
21Anneke Schol16850,50,751627,05

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Loek Hoff => huidige externe rating : 1253, interne startrating : 1244

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Mohammad Abtahi14420-6,001238
2Ruud Schavemaker10000-12,001226
4Tim van Pel100013,001229
5Heerko Visser14650-3,301225,7
8Bart Schuijt100013,001228,7
10Jean Louis van Ollefen15000,54,651233,35
11Ton Hoff10000-12,001221,35
12Piet Kerssens14580-3,451217,9
14Piet Borgdorff13440-5,401212,5
15Roel Boesenkool10000-12,001200,5
16Tim van Pel10000-12,001188,5
17Joep Prick12000,5-0,901187,6
19Joep Prick12000,5-0,901186,7
20Jaap de Berg18280-0,301186,4
21Tim van Pel100013,001189,4

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Mohammad Abtahi => huidige externe rating : 1450, interne startrating : 1442

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Loek Hoff124416,001448
2Piet Kerssens14580-7,201440,8
4Roel Boesenkool100010,901441,7
5Cees Takken16630,54,201445,9
6Erik Breedveld18550-1,051444,85
7John Meijers97110,751445,6
8Cees Grootjen17030-2,701442,9
10Piet Borgdorff13440-9,451433,45
11Ruud Schavemaker10000-14,101419,35
19Tim van Pel100010,901420,25

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Paul Sinterniklaas => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Roel Boesenkool10000-12,50987,5
2Jean Louis van Ollefen15000,56,90994,4
3Tim van Pel100017,501001,9
4Piet Borgdorff1344113,201015,1
5Leo Zuiver1620114,851029,95
6Piet Kerssens1458114,251044,2
7Ed de Saegher184000,001044,2
8Cees Takken16630-0,151044,05
10Anneke Schol16850-0,151043,9
11Emiel Schol175800,001043,9
12Heerko Visser1465114,251058,15
15Lex Goudriaan16480-0,151058
16Piet Kerssens1458114,251072,25
19Piet Borgdorff13440,55,701077,95
21Roel Boesenkool10000,50,001077,95

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Peter Alberts => huidige externe rating : 1760, interne startrating : 1762

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2Roel Boesenkool10000,5-12,501749,5

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Peter van t Veer => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Ton Hoff10000-12,50987,5
3Bart Schuijt10000-7,50980
5Tim van Pel10000-7,50972,5
6Chris de Saegher216400,00972,5
7Ruud Schavemaker10000-7,50965
8John Meijers9710-8,10956,9
9Simon Dekker199200,00956,9
16Joep Prick1200111,40968,3
17Tim van Pel100017,50975,8
18Bart Schuijt10000-7,50968,3
20Bowie Steenbrugge10000-7,50960,8

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Piet Borgdorff => huidige externe rating : 1500, interne startrating : 1344

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Heerko Visser1465116,501360,5
2Jan Schol18110-0,751359,75
3Roel Boesenkool10000-13,201346,55
4Paul Sinterniklaas10000-13,201333,35
6Tim van Pel100011,801335,15
7Leo Zuiver16200,54,951340,1
8Lex Goudriaan16480,55,401345,5
9John Meijers97111,501347
10Mohammad Abtahi144219,451356,45
11Anneke Schol16850-1,801354,65
12Ruud Schavemaker10000,5-5,701348,95
13Erik Breedveld18550-0,601348,35
14Loek Hoff124415,401353,75
16Robbin Neeft17650-1,051352,7
19Paul Sinterniklaas10000,5-5,701347
21Leo Zuiver16200-2,551344,45

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Piet Kerssens => huidige externe rating : 1582, interne startrating : 1458

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Robbin Neeft17650-3,501454,5
2Mohammad Abtahi144217,201461,7
4Lex Goudriaan16480,53,751465,45
5Roel Boesenkool100010,751466,2
6Paul Sinterniklaas10000-14,251451,95
7Anneke Schol16850-3,151448,8
8Leo Zuiver16200-4,351444,45
9Jean Louis van Ollefen15000,50,901445,35
11John Meijers9710-14,401430,95
12Loek Hoff124413,451434,4
13Bart Schuijt10000-14,251420,15
14Ruud Schavemaker100010,751420,9
16Paul Sinterniklaas10000-14,251406,65
18Jan Grin19930-0,451406,2
21Heerko Visser146517,651413,85

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Robbin Neeft => huidige externe rating : 1750, interne startrating : 1765

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Piet Kerssens145813,501768,5
2Emiel Schol175817,351775,85
7Erik Breedveld18550,51,801777,65
15Emiel Schol17580-7,651770
16Piet Borgdorff134411,051771,05
18Chris de Saegher2164113,801784,85
19Emiel Schol17580,5-0,151784,7
20Jan Schol18110,50,901785,6

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Roel Boesenkool => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Paul Sinterniklaas1000112,501012,5
2Peter Alberts17620,57,501020
3Piet Borgdorff1344113,201033,2
4Mohammad Abtahi14420-0,901032,3
5Piet Kerssens14580-0,751031,55
7Chris de Saegher216400,001031,55
8Emiel Schol175800,001031,55
9Lex Goudriaan16480-0,151031,4
11Tim van Pel10000-7,501023,9
12Bart Schuijt100017,501031,4
13Heerko Visser14650-0,751030,65
14Joep Prick1200111,401042,05
15Loek Hoff1244112,001054,05
16Ruud Schavemaker100017,501061,55
18Werner Fritz17290-0,151061,4
19Bart Schuijt100017,501068,9
20Tim van Pel10000-7,501061,4
21Paul Sinterniklaas10000,50,001061,4

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Ronald Kraakman => huidige externe rating : 1682, interne startrating : 1640

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
[ronde][naam_ts][rating_ts][uitslag][bij_af][nw_rating_spl]

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Ruud Schavemaker => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Bart Schuijt1000112,501012,5
2Loek Hoff1244112,001024,5
3Anneke Schol16850-0,151024,35
4Cees Grootjen17030-0,151024,2
5Lex Goudriaan16480-0,151024,05
6John Meijers9710-8,101015,95
7Peter van t Veer100017,501023,45
8Heerko Visser14650-0,751022,7
9Tim van Pel100017,501030,2
10Joep Prick1200111,401041,6
11Mohammad Abtahi1442114,101055,7
12Piet Borgdorff13440,55,701061,4
13Ed de Saegher184000,001061,4
14Piet Kerssens14580-0,751060,65
15Jaap de Berg182800,001060,65
16Roel Boesenkool10000-7,501053,15
17Bart Schuijt100017,501060,65
19Heerko Visser1465114,251074,9
21Werner Fritz17290-0,151074,75

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Simon Dekker => huidige externe rating : 1800, interne startrating : 1992

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2John Meijers97110,001992
3Cor van Dongen21130-5,101986,9
9Peter van t Veer100010,001986,9

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Simon Groot => huidige externe rating : 2025, interne startrating : 1969

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
[ronde][naam_ts][rating_ts][uitslag][bij_af][nw_rating_spl]

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Simon van der Woude => huidige externe rating : 1500, interne startrating : 1500

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
[ronde][naam_ts][rating_ts][uitslag][bij_af][nw_rating_spl]

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Tim van Pel => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1John Meijers9710-13,50986,5
2Bart Schuijt100017,50994
3Paul Sinterniklaas10000-7,50986,5
4Loek Hoff12440-3,00983,5
5Peter van t Veer100017,50991
6Piet Borgdorff13440-1,80989,2
7Jan Grin199300,00989,2
8Joep Prick12000-3,60985,6
9Ruud Schavemaker10000-7,50978,1
10Heerko Visser14650-0,75977,35
11Roel Boesenkool100017,50984,85
12Jean Louis van Ollefen15000-0,60984,25
13Emiel Schol175800,00984,25
14Bart Schuijt10000-7,50976,75
16Loek Hoff1244112,00988,75
17Peter van t Veer10000-7,50981,25
18Bowie Steenbrugge100017,50988,75
19Mohammad Abtahi14420-0,90987,85
20Roel Boesenkool100017,50995,35
21Loek Hoff12440-3,00992,35

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Ton Hoff => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Peter van t Veer1000112,501012,5
5Anneke Schol16850-0,151012,35
6Jean Louis van Ollefen15000,56,901019,25
10Bart Schuijt100017,501026,75
11Loek Hoff1244112,001038,75
15Jan Grin199300,001038,75
19Bowie Steenbrugge10000-7,501031,25
20John Meijers97116,901038,15

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2019-20
Naam speler :
Werner Fritz => huidige externe rating : 1753, interne startrating : 1729

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Emiel Schol17580-11,501717,5
2Leo Zuiver16200-9,751707,75
3John Meijers97110,001707,75
4Jaap de Berg18280-5,401702,35
6Jan Grin19930,54,801707,15
7Bart Schuijt100010,151707,3
8Jean Louis van Ollefen150013,151710,45
9Heerko Visser146512,701713,15
11Jan Schol18110,51,651714,8
12Leo Zuiver16200,5-2,251712,55
14Emiel Schol17580-6,901705,65
18Roel Boesenkool100010,151705,8
19Lex Goudriaan16480,5-1,651704,15
20Anneke Schol16850,5-0,901703,25
21Ruud Schavemaker100010,151703,4