Ed de Saegher62,058
Roel Boesenkool35,6011
Jorn Kool25,002
Piet Borgdorff20,259
Paul Sinterniklaas18,853
Cees Grootjen17,752
Emiel Schol14,7010
Ton Hoff8,754
Jaap de Berg7,906
Chris de Saegher6,958
Piet Kerssens6,307
Joep Prick4,654
Lex Goudriaan4,253
Werner Fritz3,807
Leo Zuiver0,308
Cees Takken-1,957
Peter Alberts-2,452
Co Scheurer-3,503
Jan Grin-4,255
John Meijers-4,309
Erik Breedveld-5,058
Simon Dekker-5,503
Tim van Pel-5,6010
Jan Schol-7,107
Robbin Neeft-8,753
Anneke Schol-8,8511
Heerko Visser-12,157
Mohammad Abtahi-15,0010
Cor van Dongen-17,357
Jean Louis van Ollefen-21,007
Ronald Kraakman-21,4011
Loek Hoff-21,909
Jan Koopman-23,709
Peter van t Veer-32,008
Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler : Anneke Schol => huidige externe rating : 1700, interne startrating : 1685

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Leo Zuiver16200,5-2,251682,75
2Robbin Neeft17650,51,651684,4
3Cees Grootjen17030-7,051677,35
4Heerko Visser14650,5-4,201673,15
5Ronald Kraakman164016,601679,75
6Piet Borgdorff134411,801681,55
7Chris de Saegher21640-0,751680,8
8Piet Kerssens145813,151683,95
9Emiel Schol17580-6,001677,95
10Jan Koopman16960,50,301678,25
11Jan Grin19930-2,101676,15

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Cees Grootjen => huidige externe rating : 1795, interne startrating : 1703

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
3Anneke Schol1685111,751714,75
6Jean Louis van Ollefen150016,001720,75

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Cees Takken => huidige externe rating : 1640, interne startrating : 1663

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2Heerko Visser146516,001669
3Lex Goudriaan16480,5-0,301668,7
5Erik Breedveld18550-3,751664,95
6Jan Schol18110-4,501660,45
8Jean Louis van Ollefen150014,201664,65
9Piet Borgdorff134411,951666,6
10Emiel Schol17580-5,551661,05

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Chris de Saegher => huidige externe rating : 2104, interne startrating : 2164

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Jan Schol181112,752166,75
2Ed de Saegher18400,5-5,552161,2
4Peter Alberts176211,202162,4
5Werner Fritz172910,902163,3
7Anneke Schol168510,752164,05
8Jan Grin199314,052168,1
10Jan Schol181111,652169,75
11Emiel Schol175811,202170,95

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Co Scheurer => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1John Meijers971111,501011,5
3Jorn Kool10000-7,501004
7Tim van Pel10000-7,50996,5

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Cor van Dongen => huidige externe rating : 2091, interne startrating : 2113

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Jan Grin19930,5-4,002109
2Jaap de Berg18280,5-5,102103,9
5Emiel Schol17580,5-5,852098,05
7Joep Prick120010,002098,05
8Erik Breedveld18550,5-4,802093,25
10Werner Fritz172911,352094,6
11Jan Koopman169611,052095,65

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Ed de Saegher => huidige externe rating : 1850, interne startrating : 1840

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Erik Breedveld1855113,001853
2Chris de Saegher21640,55,551858,55
4Jan Grin1993110,501869,05
5Jan Schol181116,901875,95
7Emiel Schol175815,851881,8
8Werner Fritz172915,251887,05
10Erik Breedveld185517,801894,85
11Jaap de Berg182817,201902,05

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Emiel Schol => huidige externe rating : 1776, interne startrating : 1758

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Piet Kerssens145813,751761,75
3Erik Breedveld18550-5,551756,2
4Piet Borgdorff134411,051757,25
5Cor van Dongen21130,55,851763,1
6Joep Prick120010,451763,55
7Ed de Saegher18400-5,851757,7
8Leo Zuiver162014,651762,35
9Anneke Schol168516,001768,35
10Cees Takken166315,551773,9
11Chris de Saegher21640-1,201772,7

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Erik Breedveld => huidige externe rating : 1915, interne startrating : 1855

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Ed de Saegher18400-13,001842
2Mohammad Abtahi144211,051843,05
3Emiel Schol175815,551848,6
5Cees Takken166313,751852,35
6Werner Fritz17290,5-2,551849,8
8Cor van Dongen21130,54,801854,6
9Leo Zuiver162013,151857,75
10Ed de Saegher18400-7,801849,95

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Geert Kingma => huidige externe rating : 1744, interne startrating : 1793

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
[ronde][naam_ts][rating_ts][uitslag][bij_af][nw_rating_spl]

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Heerko Visser => huidige externe rating : 1500, interne startrating : 1465

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2Cees Takken16630-6,001459
3Loek Hoff124413,301462,3
4Anneke Schol16850,54,201466,5
7Jean Louis van Ollefen15000,50,751467,25
8Piet Borgdorff13440,5-2,401464,85
9Ronald Kraakman16400-4,051460,8
11Mohammad Abtahi14420-7,951452,85

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Jaap de Berg => huidige externe rating : 1828, interne startrating : 1828

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Simon Dekker19920,55,501833,5
2Cor van Dongen21130,55,101838,6
4Jan Koopman169614,801843,4
5Jan Grin19930-4,201839,2
10Ronald Kraakman164013,901843,1
11Ed de Saegher18400-7,201835,9

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Jan Grin => huidige externe rating : 2011, interne startrating : 1993

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Cor van Dongen21130,54,001997
4Ed de Saegher18400-10,501986,5
5Jaap de Berg182814,201990,7
8Chris de Saegher21640-4,051986,65
11Anneke Schol168512,101988,75

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Jan Koopman => huidige externe rating : 1696, interne startrating : 1696

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2Roel Boesenkool10000-24,751671,25
3Mohammad Abtahi144212,851674,1
4Jaap de Berg18280-4,801669,3
6Ronald Kraakman164016,301675,6
7Paul Sinterniklaas100010,151675,75
8Jan Schol18110-5,101670,65
9Piet Kerssens145813,001673,65
10Anneke Schol16850,5-0,301673,35
11Cor van Dongen21130-1,051672,3

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Jan Schol => huidige externe rating : 1869, interne startrating : 1811

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Chris de Saegher21640-2,751808,25
2Leo Zuiver162013,751812
3Werner Fritz17290-9,151802,85
5Ed de Saegher18400-6,901795,95
6Cees Takken166314,501800,45
8Jan Koopman169615,101805,55
10Chris de Saegher21640-1,651803,9

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Jan de Jong => huidige externe rating : 1500, interne startrating : 1432

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
[ronde][naam_ts][rating_ts][uitslag][bij_af][nw_rating_spl]

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Jean Louis van Ollefen => huidige externe rating : 1500, interne startrating : 1500

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Piet Borgdorff13440,5-5,251494,75
2Piet Kerssens14580-8,401486,35
3Roel Boesenkool100010,601486,95
6Cees Grootjen17030-3,601483,35
7Heerko Visser14650,5-0,751482,6
8Cees Takken16630-4,201478,4
11Roel Boesenkool100010,601479

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Joep Prick => huidige externe rating : 1200, interne startrating : 1200

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
3Tim van Pel100016,001206
6Emiel Schol17580-0,451205,55
7Cor van Dongen211300,001205,55
8Ronald Kraakman16400-0,901204,65

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
John Meijers => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 971

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Co Scheurer10000-11,50959,5
2Loek Hoff12440-2,55956,95
3Peter van t Veer100018,10965,05
4Mohammad Abtahi14420-0,75964,3
6Paul Sinterniklaas10000-6,90957,4
7Roel Boesenkool100018,10965,5
8Simon Dekker199200,00965,5
9Ton Hoff100018,10973,6
10Tim van Pel10000-6,90966,7

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Jorn Kool => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Tim van Pel1000112,501012,5
3Co Scheurer1000112,501025

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Leo Zuiver => huidige externe rating : 1639, interne startrating : 1620

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Anneke Schol16850,52,251622,25
2Jan Schol18110-3,751618,5
3Piet Borgdorff134412,551621,05
5Robbin Neeft17650,52,851623,9
6Mohammad Abtahi144214,051627,95
8Emiel Schol17580-4,651623,3
9Erik Breedveld18550-3,151620,15
10Roel Boesenkool100010,151620,3

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Lex Goudriaan => huidige externe rating : 1646, interne startrating : 1648

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2Werner Fritz17290,52,751650,75
3Cees Takken16630,50,301651,05
9Loek Hoff124411,201652,25

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Loek Hoff => huidige externe rating : 1253, interne startrating : 1244

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Mohammad Abtahi14420-6,001238
2John Meijers97112,551240,55
3Heerko Visser14650-3,301237,25
4Tim van Pel10000-12,001225,25
5Roel Boesenkool100013,001228,25
7Peter van t Veer100013,001231,25
8Ton Hoff10000,5-4,501226,75
9Lex Goudriaan16480-1,201225,55
10Piet Kerssens14580-3,451222,1

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Mohammad Abtahi => huidige externe rating : 1450, interne startrating : 1442

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Loek Hoff124416,001448
2Erik Breedveld18550-1,051446,95
3Jan Koopman16960-2,851444,1
4John Meijers97110,751444,85
5Tim van Pel100010,901445,75
6Leo Zuiver16200-4,051441,7
7Piet Borgdorff13440-9,451432,25
8Roel Boesenkool10000-14,101418,15
9Peter van t Veer100010,901419,05
11Heerko Visser146517,951427

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Paul Sinterniklaas => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
6John Meijers971111,501011,5
7Jan Koopman16960-0,151011,35
8Tim van Pel100017,501018,85

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Peter Alberts => huidige externe rating : 1760, interne startrating : 1762

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Werner Fritz17290,5-1,251760,75
4Chris de Saegher21640-1,201759,55

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Peter van t Veer => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Roel Boesenkool10000-12,50987,5
2Tim van Pel10000-7,50980
3John Meijers9710-8,10971,9
4Ton Hoff10000-7,50964,4
7Loek Hoff12440-3,00961,4
9Mohammad Abtahi14420-0,90960,5
10Simon Dekker199200,00960,5
11Tim van Pel100017,50968

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Piet Borgdorff => huidige externe rating : 1500, interne startrating : 1344

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Jean Louis van Ollefen15000,55,251349,25
2Ronald Kraakman1640112,751362
3Leo Zuiver16200-2,551359,45
4Emiel Schol17580-1,051358,4
6Anneke Schol16850-1,801356,6
7Mohammad Abtahi144219,451366,05
8Heerko Visser14650,52,401368,45
9Cees Takken16630-1,951366,5
11Ronald Kraakman16400-2,251364,25

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Piet Kerssens => huidige externe rating : 1582, interne startrating : 1458

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Emiel Schol17580-3,751454,25
2Jean Louis van Ollefen150018,401462,65
3Ronald Kraakman16400,53,601466,25
6Roel Boesenkool100010,751467
8Anneke Schol16850-3,151463,85
9Jan Koopman16960-3,001460,85
10Loek Hoff124413,451464,3

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Robbin Neeft => huidige externe rating : 1750, interne startrating : 1765

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Ronald Kraakman16400,5-4,251760,75
2Anneke Schol16850,5-1,651759,1
5Leo Zuiver16200,5-2,851756,25

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Roel Boesenkool => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Peter van t Veer1000112,501012,5
2Jan Koopman1696114,851027,35
3Jean Louis van Ollefen15000-0,601026,75
4Ronald Kraakman16400-0,151026,6
5Loek Hoff12440-3,001023,6
6Piet Kerssens14580-0,751022,85
7John Meijers9710-8,101014,75
8Mohammad Abtahi1442114,101028,85
9Tim van Pel100017,501036,35
10Leo Zuiver16200-0,151036,2
11Jean Louis van Ollefen15000-0,601035,6

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Ronald Kraakman => huidige externe rating : 1682, interne startrating : 1640

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Robbin Neeft17650,54,251644,25
2Piet Borgdorff13440-12,751631,5
3Piet Kerssens14580,5-3,601627,9
4Roel Boesenkool100010,151628,05
5Anneke Schol16850-6,601621,45
6Jan Koopman16960-6,301615,15
7Ton Hoff100010,151615,3
8Joep Prick120010,901616,2
9Heerko Visser146514,051620,25
10Jaap de Berg18280-3,901616,35
11Piet Borgdorff134412,251618,6

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Simon Dekker => huidige externe rating : 1800, interne startrating : 1992

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Jaap de Berg18280,5-5,501986,5
8John Meijers97110,001986,5
10Peter van t Veer100010,001986,5

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Simon Groot => huidige externe rating : 2025, interne startrating : 1969

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
[ronde][naam_ts][rating_ts][uitslag][bij_af][nw_rating_spl]

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Simon van der Woude => huidige externe rating : 1500, interne startrating : 1500

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
[ronde][naam_ts][rating_ts][uitslag][bij_af][nw_rating_spl]

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Tim van Pel => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Jorn Kool10000-12,50987,5
2Peter van t Veer100017,50995
3Joep Prick12000-3,60991,4
4Loek Hoff1244112,001003,4
5Mohammad Abtahi14420-0,901002,5
7Co Scheurer100017,501010
8Paul Sinterniklaas10000-7,501002,5
9Roel Boesenkool10000-7,50995
10John Meijers97116,901001,9
11Peter van t Veer10000-7,50994,4

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Ton Hoff => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
4Peter van t Veer1000112,501012,5
7Ronald Kraakman16400-0,151012,35
8Loek Hoff12440,54,501016,85
9John Meijers9710-8,101008,75

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2018-19
Naam speler :
Werner Fritz => huidige externe rating : 1753, interne startrating : 1729

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Peter Alberts17620,51,251730,25
2Lex Goudriaan16480,5-1,651728,6
3Jan Schol181119,151737,75
5Chris de Saegher21640-0,901736,85
6Erik Breedveld18550,52,551739,4
8Ed de Saegher18400-5,251734,15
10Cor van Dongen21130-1,351732,8