Paul Sinterniklaas44,759
Piet Borgdorff33,859
Ed de Saegher29,6010
Co Scheurer28,159
Cor van Dongen25,359
Jan Koopman21,659
John Meijers18,557
Peter Alberts12,505
Mohammad Abtahi10,356
Ton Hoff9,803
Simon Groot8,302
Chris de Saegher8,109
Jean Louis van Ollefen5,658
Cees Takken4,608
Geert Kingma1,804
Loek Hoff1,708
Jan Schol0,756
Peter van t Veer-0,856
Anneke Schol-2,158
Piet Kerssens-2,809
Lucas Scheurer-3,001
Erik Breedveld-3,659
Leo Zuiver-7,407
Jaap de Berg-8,1510
Cees Grootjen-12,502
Jan Grin-12,604
Ronald Kraakman-13,357
Werner Fritz-13,759
Lex Goudriaan-13,907
Robbin Neeft-17,503
Joep Prick-20,207
Heerko Visser-20,857
Simon Dekker-24,956
Jan de Jong-28,706
Emiel Schol-32,908
Timo Bont-55,253
Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler : Anneke Schol => huidige externe rating : 1700, interne startrating : 1685

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Ed de Saegher18400-7,251677,75
2Heerko Visser146513,301681,05
4Werner Fritz17290,50,901681,95
5Co Scheurer10000,5-7,351674,6
6Lex Goudriaan16480,5-0,751673,85
8Cees Takken166317,051680,9
9Mohammad Abtahi144213,001683,9
10Cor van Dongen21130-1,051682,85

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Cees Grootjen => huidige externe rating : 1795, interne startrating : 1703

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
4Robbin Neeft17650-10,251692,75
8Ronald Kraakman16400,5-2,251690,5

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Cees Takken => huidige externe rating : 1640, interne startrating : 1663

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Paul Sinterniklaas100010,251663,25
2Ed de Saegher18400-4,051659,2
3Jaap de Berg18280-4,201655
4Jan Grin1993113,201668,2
5Heerko Visser146513,601671,8
8Anneke Schol16850-7,051664,75
9Leo Zuiver162016,601671,35
10Erik Breedveld18550-3,751667,6

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Chris de Saegher => huidige externe rating : 2104, interne startrating : 2164

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Jan Grin199316,752170,75
2Lex Goudriaan164810,602171,35
3Ed de Saegher184011,952173,3
4Cor van Dongen21130-8,552164,75
5Jan Koopman169610,752165,5
7Geert Kingma179311,502167
8Peter Alberts176211,202168,2
9Erik Breedveld185512,102170,3
10Jaap de Berg182811,802172,1

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Co Scheurer => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Joep Prick1200119,001019
2John Meijers97116,901025,9
3Piet Borgdorff13440-1,801024,1
5Anneke Schol16850,57,351031,45
6Jan Koopman16960-0,151031,3
7Emiel Schol175800,001031,3
8Simon Dekker199200,001031,3
9Werner Fritz17290-0,151031,15
10Loek Hoff12440-3,001028,15

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Cor van Dongen => huidige externe rating : 2091, interne startrating : 2113

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Jan Schol181113,752116,75
2Jaap de Berg182812,402119,15
4Chris de Saegher216418,552127,7
5Ed de Saegher184012,552130,25
6Peter Alberts176211,652131,9
7Jan Koopman169611,052132,95
8Erik Breedveld185512,702135,65
9Emiel Schol175811,652137,3
10Anneke Schol168511,052138,35

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Ed de Saegher => huidige externe rating : 1850, interne startrating : 1840

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Anneke Schol168517,251847,25
2Cees Takken166314,051851,3
3Chris de Saegher21640-1,951849,35
4Jaap de Berg182817,201856,55
5Cor van Dongen21130-2,551854
6Werner Fritz172915,251859,25
7Leo Zuiver162013,301862,55
8Piet Borgdorff134410,601863,15
9Paul Sinterniklaas100010,001863,15
10Geert Kingma179316,451869,6

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Emiel Schol => huidige externe rating : 1776, interne startrating : 1758

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Simon Groot19690-5,751752,25
2Piet Borgdorff13440-13,951738,3
3Lex Goudriaan164815,251743,55
4Ronald Kraakman16400-9,901733,65
7Co Scheurer100010,001733,65
8Mohammad Abtahi144211,951735,6
9Cor van Dongen21130-1,651733,95
10Jan Koopman16960-8,851725,1

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Erik Breedveld => huidige externe rating : 1915, interne startrating : 1855

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Werner Fritz17290,5-4,251850,75
2Peter Alberts17620-9,451841,3
3Jan Schol18110,5-0,901840,4
4Jean Louis van Ollefen150011,651842,05
5Jaap de Berg182816,901848,95
6Ronald Kraakman164013,451852,4
8Cor van Dongen21130-2,701849,7
9Chris de Saegher21640-2,101847,6
10Cees Takken166313,751851,35

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Geert Kingma => huidige externe rating : 1744, interne startrating : 1793

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Ronald Kraakman164017,501800,5
3Jean Louis van Ollefen150012,251802,75
7Chris de Saegher21640-1,501801,25
10Ed de Saegher18400-6,451794,8

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Heerko Visser => huidige externe rating : 1500, interne startrating : 1465

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Mohammad Abtahi14420,5-0,751464,25
2Anneke Schol16850-3,301460,95
4Paul Sinterniklaas10000,5-6,751454,2
5Cees Takken16630-3,601450,6
7Jaap de Berg18280-1,501449,1
8Joep Prick120012,701451,8
9Piet Kerssens14580-7,651444,15

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Jaap de Berg => huidige externe rating : 1828, interne startrating : 1828

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Piet Kerssens145812,501830,5
2Cor van Dongen21130-2,401828,1
3Cees Takken166314,201832,3
4Ed de Saegher18400-7,201825,1
5Erik Breedveld18550-6,901818,2
6Jan Grin19930-4,201814
7Heerko Visser146511,501815,5
8Werner Fritz172915,401820,9
9Piet Borgdorff134410,751821,65
10Chris de Saegher21640-1,801819,85

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Jan Grin => huidige externe rating : 2011, interne startrating : 1993

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Chris de Saegher21640-6,751986,25
4Cees Takken16630-13,201973,05
6Jaap de Berg182814,201977,25
8Robbin Neeft176513,151980,4

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Jan Koopman => huidige externe rating : 1696, interne startrating : 1696

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Piet Borgdorff134412,751698,75
2Piet Kerssens145813,001701,75
3Peter Alberts17620,51,351703,1
4Simon Groot19690-2,551700,55
5Chris de Saegher21640-0,751699,8
6Co Scheurer100010,151699,95
7Cor van Dongen21130-1,051698,9
8Jan Schol181119,901708,8
10Emiel Schol175818,851717,65

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Jan Schol => huidige externe rating : 1869, interne startrating : 1811

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Cor van Dongen21130-3,751807,25
2Werner Fritz17290,5-1,651805,6
3Erik Breedveld18550,50,901806,5
4Simon Dekker1992111,101817,6
8Jan Koopman16960-9,901807,7
10Ronald Kraakman164014,051811,75

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Jan de Jong => huidige externe rating : 1500, interne startrating : 1432

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Loek Hoff12440-18,501413,5
3Paul Sinterniklaas10000,5-6,451407,05
4Lex Goudriaan16480-3,301403,75
5John Meijers97110,751404,5
7Piet Kerssens145818,101412,6
10Piet Borgdorff13440-9,301403,3

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Jean Louis van Ollefen => huidige externe rating : 1500, interne startrating : 1500

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Robbin Neeft1765120,501520,5
2Loek Hoff12440,5-4,651515,85
3Geert Kingma17930-2,251513,6
4Erik Breedveld18550-1,651511,95
5Joep Prick12000-12,751499,2
7Ton Hoff100010,601499,8
9Timo Bont140015,401505,2
10John Meijers97110,451505,65

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Joep Prick => huidige externe rating : 1200, interne startrating : 1200

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Co Scheurer10000-19,001181
2Paul Sinterniklaas10000-11,401169,6
4Loek Hoff124418,401178
5Jean Louis van Ollefen1500112,751190,75
8Heerko Visser14650-2,701188,05
9John Meijers9710-11,851176,2
10Peter van t Veer100013,601179,8

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
John Meijers => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 971

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Peter van t Veer10000,51,00972
2Co Scheurer10000-6,90965,1
3Leo Zuiver16200-0,15964,95
5Jan de Jong14320-0,75964,2
8Timo Bont1400113,95978,15
9Joep Prick1200111,85990
10Jean Louis van Ollefen15000-0,45989,55

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Leo Zuiver => huidige externe rating : 1639, interne startrating : 1620

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
3John Meijers97110,251620,25
4Piet Borgdorff134412,551622,8
5Werner Fritz17290-5,251617,55
7Ed de Saegher18400-3,301614,25
8Lex Goudriaan16480,50,601614,85
9Cees Takken16630-6,601608,25
10Piet Kerssens145814,351612,6

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Lex Goudriaan => huidige externe rating : 1646, interne startrating : 1648

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
2Chris de Saegher21640-1,001647
3Emiel Schol17580-5,251641,75
4Jan de Jong143213,301645,05
5Piet Kerssens145813,751648,8
6Anneke Schol16850,50,751649,55
7Paul Sinterniklaas10000-14,851634,7
8Leo Zuiver16200,5-0,601634,1

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Loek Hoff => huidige externe rating : 1253, interne startrating : 1244

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Jan de Jong1432118,501262,5
2Jean Louis van Ollefen15000,54,651267,15
3Mohammad Abtahi14420-3,601263,55
4Joep Prick12000-8,401255,15
7Peter van t Veer10000-12,001243,15
8Piet Kerssens14580-3,451239,7
9Ton Hoff100013,001242,7
10Co Scheurer100013,001245,7

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Lucas Scheurer => huidige externe rating : 1300, interne startrating : 1300

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
3Ronald Kraakman16400-3,001297

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Mohammad Abtahi => huidige externe rating : 1450, interne startrating : 1442

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Heerko Visser14650,50,751442,75
2Ronald Kraakman1640111,401454,15
3Loek Hoff124413,601457,75
8Emiel Schol17580-1,951455,8
9Anneke Schol16850-3,001452,8
10Simon Dekker19920-0,451452,35

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Paul Sinterniklaas => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Cees Takken16630-0,25999,75
2Joep Prick1200111,401011,15
3Jan de Jong14320,56,451017,6
4Heerko Visser14650,56,751024,35
5Piet Borgdorff13440-1,801022,55
6Peter van t Veer100017,501030,05
7Lex Goudriaan1648114,851044,9
9Ed de Saegher184000,001044,9
10Werner Fritz17290-0,151044,75

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Peter Alberts => huidige externe rating : 1760, interne startrating : 1762

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Simon Dekker19920,57,251769,25
2Erik Breedveld185519,451778,7
3Jan Koopman16960,5-1,351777,35
6Cor van Dongen21130-1,651775,7
8Chris de Saegher21640-1,201774,5

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Peter van t Veer => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1John Meijers9710,5-1,00999
4Piet Kerssens14580-0,75998,25
5Simon Dekker199200,00998,25
6Paul Sinterniklaas10000-7,50990,75
7Loek Hoff1244112,001002,75
10Joep Prick12000-3,60999,15

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Piet Borgdorff => huidige externe rating : 1500, interne startrating : 1344

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Jan Koopman16960-2,751341,25
2Emiel Schol1758113,951355,2
3Co Scheurer100011,801357
4Leo Zuiver16200-2,551354,45
5Paul Sinterniklaas100011,801356,25
7Werner Fritz1729113,651369,9
8Ed de Saegher18400-0,601369,3
9Jaap de Berg18280-0,751368,55
10Jan de Jong143219,301377,85

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Piet Kerssens => huidige externe rating : 1582, interne startrating : 1458

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Jaap de Berg18280-2,501455,5
2Jan Koopman16960-3,001452,5
4Peter van t Veer100010,751453,25
5Lex Goudriaan16480-3,751449,5
6Simon Dekker19920,57,051456,55
7Jan de Jong14320-8,101448,45
8Loek Hoff124413,451451,9
9Heerko Visser146517,651459,55
10Leo Zuiver16200-4,351455,2

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Robbin Neeft => huidige externe rating : 1750, interne startrating : 1765

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Jean Louis van Ollefen15000-20,501744,5
4Cees Grootjen170316,151750,65
8Jan Grin19930-3,151747,5

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Ronald Kraakman => huidige externe rating : 1682, interne startrating : 1640

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Geert Kingma17930-7,501632,5
2Mohammad Abtahi14420-11,401621,1
3Lucas Scheurer130011,801622,9
4Emiel Schol175819,901632,8
6Erik Breedveld18550-3,451629,35
8Cees Grootjen17030,51,351630,7
10Jan Schol18110-4,051626,65

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Simon Dekker => huidige externe rating : 1800, interne startrating : 1992

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Peter Alberts17620,5-7,251984,75
4Jan Schol18110-11,101973,65
5Peter van t Veer100010,001973,65
6Piet Kerssens14580,5-7,051966,6
8Co Scheurer100010,001966,6
10Mohammad Abtahi144210,451967,05

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Simon Groot => huidige externe rating : 2025, interne startrating : 1969

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Emiel Schol175815,751974,75
4Jan Koopman169612,551977,3

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Simon van der Woude => huidige externe rating : 1500, interne startrating : 1500

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
[ronde][naam_ts][rating_ts][uitslag][bij_af][nw_rating_spl]

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Timo Bont => huidige externe rating : 1400, interne startrating : 1400

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
8John Meijers9710-23,251376,75
9Jean Louis van Ollefen15000-9,001367,75
10Ton Hoff10000-23,001344,75

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Ton Hoff => huidige externe rating : 1000, interne startrating : 1000

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
7Jean Louis van Ollefen15000-1,00999
9Loek Hoff12440-3,00996
10Timo Bont1400113,801009,8

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Werner Fritz => huidige externe rating : 1753, interne startrating : 1729

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
1Erik Breedveld18550,54,251733,25
2Jan Schol18110,51,651734,9
4Anneke Schol16850,5-0,901734
5Leo Zuiver162015,251739,25
6Ed de Saegher18400-5,251734
7Piet Borgdorff13440-13,651720,35
8Jaap de Berg18280-5,401714,95
9Co Scheurer100010,151715,1
10Paul Sinterniklaas100010,151715,25

 

Progressie

Ratingopbouw seizoen 2017-18
Naam speler :
Willem Moene => huidige externe rating : 2100, interne startrating : 2114

Ronde Naam tegenstander Rating tegenstander Uitslag Bij/Af Nieuwe rating
[ronde][naam_ts][rating_ts][uitslag][bij_af][nw_rating_spl]