Uitslag eerste ronde:
Tim van Pel - Kjell Debetz 0-1
Max Geldof - Suzan Azier 0-1
Wouter Geldof - Ruby Steenbrugge 1-0
Jasper Paschedag - Koen vd Beek 1-0
Justin Molenaar - Stijn Geuke 1-0
Samuel Schagen - Jerusha Simeon 1-0
Imre van Gelderen - Jeshurun Simeon 1-0

Uitslag tweede ronde:
Kjell Debetz - Wouter Geldof 0-1
Suzan Azier - Ruby Steenbrugge 1-0
Dorus Hollander - Justin Molenaar 1-0
Tim van Pel - Max Geldof 0-1
Stijn Geuke - Koen vd Beek 0-1
Jerusha Simeon - Arne Debetz 1-0
Emirhan - Jeshurun Simeon 0-1

Uitslagen van de derde ronde:
Wouter Geldof- Max Geldof remise
Dorus Hollander - Kjell Debetz 1-0
Jelmer Land - Jasper Paschedag 0-1
Justin Molenaar - Imre van Gelderen 0-1
Koen vd Beek - Samuel Schagen remise
Jeshurun Simeon - Arne Debetz 1-0
Jerusha Simeon - Tim van Pel 0-1
Ruby Steenbrugge - Kyan Ruiter 1-0
Stijn Geuke - Emirhan Akin 0-1

Uitslagen van de 4e ronde:
Suzan Azier - Dorus Hollander 1-0
Max Geldof- Jeshurun Simeon 1-0
Samuel Schagen - Jelmer Land 0-1
Kjell Debetz - Jerusha Simeon 1-0
Koen vd Beek - Tim van Pel 1-0
Ruby Steenbrugge - Emirhan Akin 1-0
Arne Debetz - Stijn Geuke 1-0
Kyan Ruiter - Imre van Gelderen 1-0

Uitslagen van de 5e ronde:
Wouter Geldof- Suzanne Azier 1-0
Jasper Paschedag - Max Geldof remise
Imre van Gelderen - Dorus Hollander 0-1
Jelmer Land - Koen vd Beek 0-1
Kjell Debetz - Samuel Schagen 1-0
Jeshurun Simeon - Ruby Steenbrugge 1-0
Tim van Pel - Justin  Molenaar 1-0
Stijn Geuke - Jerusha Simeon remise

Uitslagen van de 6e ronde:
Dorus Hollander - Wouter Geldof 1-0
Suzan Azier - Jasper Paschedag 1-0
Max Geldof- Koen vd Beek 1-0
Jeshurun Simeon - Kjell Debetz 0-1
Imre van Gelderen - Jelmer Land 0-1
Samuel Schagen - Tim van Pel 1-0
Arne Debetz - Kyan Ruiter 0-1
Emirhan Akin - Justin Molenaar 0-1
Jerusha Simeon - Ruby Steenbrugge 0-1
Halia Azizi - Stijn Geuke 0-1

Uitslagen van de 7e ronde:
Suzanne Azier - Kjell Debetz 1-0
Max Geldof - Dorus Hollander remise
Jasper Paschedag - Wouter Geldof 1-0
Koen vd Beek - Jeshurun Simeon 1-0
Ruby Steenbrugge - Jelmer Land 0-1
Kyan Ruiter - Imre van Gelderen 0-1
Samuel Schagen  - Arne Debetz 1-0
Justin Molenaar - Jerusha Simeon 1-0
Tim van Pel - Emirhan Akin 1-0
Stijn Geuke - Mats 1-0
Halia Azizi - Jesse remise

Uitslagen van de 8e ronde:
Dorus Hollander - Suzanne Azier 1-0
Max Geldof - Jasper Paschedag 1-0
Wouter Geldof - Koen vd Beek 1-0
Kjell Debetz - Imre van Gelderen 0-1
Jelmer Land - Samuel Schagen remise
Justin Molenaar - Emirhan Akin 0-1
Ruby STeenbrugge - Tim van Pel 0-1
Stijn Geuke - Jesse Kieft 1-0
Arne Debetz - Mats Molanus 1-0

Uitslagen van de 9e ronde:
Suzanne Azier - Max Geldof 0-1
Wouter Geldof - Dorus Hollander 1-0
Jasper Paschedag - Jelmer Land 1-0
Koen vd Beek - Imre van Gelderen 0-1
Samuël Schagen - Kjell Debetz  0-1
Tim van Pel - Jeshurun Simeon 1-0
Arne Debetz - Justin Molenaar 0-1
Kyan Ruiter - Ruby Steenbrugge 0-1
Emirhan Akin - Stijn Geuke 1-0
Mats Molanus - Jerusha Simeon 0-1
Jesse Kieft - Halia Azizi remise

Uitslagen van den  10e ronde:
Suzanne Azier - Wouter Geldof 1-0
Imre van Gelderen - Max Geldof 0-1
Dorus Hollander - Jasper Paschedag remise
Jelmer Land - Kjell Debetz 0-1
Tim van Pel - Koen vd Beek 1-0
Justin Molenaar - Samuël Schagen 1-0
Ruby Steenbrugge - Arne Debetz 1-0
Jerusha Simeon - Kyan Ruiter 1-0
Stijn Geuke - Mats Malnus 1-0
Halia Azizi - Jesse Kieft 1-0

Uitslagen van de 11e ronde:
Max Geldof - Dorus Hollander 0-1
Wouter Geldof - Tim van Pel 1-0
Jelmer Land - Justin Molenaar 0-1
Koen vd Beek - Ruby Steenbrugge 0-1
Samuël Schagen - Emirhan Akin 0-1
Stijn Geuke - Halia Azizi 1-0
Mats Molanus - Dante Langbroek 0-1

Uitslagen van de 12e ronde:
Kjell Debetz - Max Geldof 0-1
Jasper Paschedag - Suzanne Azier 1-0
Imre van Gelderen - Tim van Pel 0-1
Ruby Steenbrugge - Jelmer Land 0-1
Emirhan Akin - Arne Debetz 1-0
Samuel Schagen - Stijn Geuke 1-0
Jesse Kieft - Mats Molanus 0-1
Dante Langbroek - Jerusha Simeon 1-0