Stand na de 21e ronde:
  1, Tim van Pel, 593, D Kampioen
  2, Jasper Paschedag, 569, L
  3, Yorn Kool, 527
  4, Max Geldof, 443, P
  5, Kjell Debetz, 375
  6, Dorus Hollander, 357
  7, Jens Paschedag, 350
  8, Wouter Geldof, 346
  9, Stan van Langen, 326
10, Julian Diepgrond, 317
11, Kai Stenvert, 275
12, Milan de Metter, 270
13, Max Otjes, 269
14, Dylan de Metter, 239
15, Ruby Steenbrugge, 227
16, Jelmer Land, 203
17, Samy Hashish, 99

Tim van Pel speelde een tweekamp met Jasper Paschedag vanwege het geringe verschil. Tim werd kampioen.
uitslagen van de 21e ronde:
Kell Debetz – Tim van Pel 0-1
Jasper Paschedag – Julian Diepgrond 1-0
Wouter Geldof – Yorn Kool remise
Dorus Hollander – Max Geldof 0-1
Jens Paschedag – Milan de Metter 1-0
Ruby Steenbrugge – Kai Stenvert 0-1
Jelmer Land – Max Otjes 0-1
Samy Hashish – Dylan de Metter 0-1

Uitslagen van de 20e ronde:
Jasper Paschedag – Wouter Geldof 1-0
Tim van Pel – Jens Paschedag 1-0
Yorn Kool – Max Geldof 1-0
Kjell Debetz – Dorus Hollander 1-0
Julian Diepgrond – Stan van Langen 1-0
Kai Stenvert – Milan de Metter 0-1
Ruby Steenbrugge – Jeldmer Land 0-1
Dylan de Metter – Max Otjes 0-1
 
Uitslagen van de 19e ronde:
 Dorus Hollander – Jasper Paschedag 1-0
Max Geldof – Tim van Pel 0-1
Stan van Langen – Yorn Kool 0-1
Wouter Geldof – Jens Paschedag 1-0
Max Otjes – Kjell Debetz 0-1
Milan de Metter – Julian Diepgrond 0-1
Dylan de Metter – Jelmer Land remise
Kai Stenvert – Ruby Steenbrugge 1-0

Uitslagen van de 18e ronde:
 Max Geldof – Jasper Paschedag 1-0
Tim van Pel – Stan van Langen 1-0
Yorn Kool – Kjell Debetzm 1-0
Jens Paschedag – Dorus Hollander 1-0
Wouter Geldof – Milan de Metter 1-0
Julian Diepgrond – Dylan de Metter 1-0

uitslagen van de 17e ronde:
 Yorn Kool – Tim van Pel 1-0
Stan van Langen – Dorus Hollander 1-0
Kjell Debetz – Wouter Geldof 1-0
Max Otjes – Kai Stenvert 1-0
Milan de Metter – Dylan de Metter 1-0
Jelmer Land – Julian Diepgrond 1-0

Uitslagen van de 16e ronde:
 Jasper Paschedag – Yorn Kool 0-1
Dorus Hollander – Tim van Pel 0-1
Jens Paschedag – Max Geldof 0-1
Wouter Geldof – Stan van Langen 0-1
Julian Diepgrond – Kjell Debetz 0-1
Milan de Metter – Max Otjes 1-0
Samy Donker – Jelmer Land 0-1
Dylan de Metter – Kai Stenvert 0-1
 
Uitslagen van de 15e ronde:
Tim van Pel – Jasper Paschedag 1-0
Yorn Kool – Dorus Hollander 1-0
Max Geldof – Stan van Langen 1-0
Kjell Debetz – Jens Paschedag 0-1
Max Otjes – Wouter Geldof 0-1
Kai Stenvert – Julian Diepgrond 0-1
Dylan de Metter – Ruby Steenbrugge 0-1
Jelmer Land – Milan de Metter 0-1

Uitslagen van de 14e ronde:
 Jasper Paschedag – Stan van Langen 1-0
Dorus Hollander – Jens Paschedag 0-1
Kjell Debetz – Yorn Kool 0-1
Max Geldof – Wouter Geldof 1-0
Kai Stenvert – Max Otjes 0-1
Julian Diepgrond – Milan de Metter 1-0
Ruby Steenbrugge – Samy Donker 1-0

Uitslagen van de 13e ronde:
Jasper Paschedag – Max Geldof 1-0
Wouter Geldof – Dorus Hollander 0-1
Stan van Langen – Yorn Kool 1-0
Jens Paschedag – Max Otjes 1-0
Kai Stenvert – Dylan de Metter 1-0
Ruby Steenbrugge – Jelmer Land 1-0
Milan de Metter – Noa 1-0

Uitslagen van de 12e ronde:
Kjell Debetz – Jasper Paschedag 0-1
Stan van Langen – Tim van Pel 0-1
Max Geldof – Dorus Hollander 1-0
Yorn Kool – Wouter Geldof 0-1
Max Otjes – Dylan de Metter 1-0
Milan de Metter – Jens Paschedag
Julian Diepgrond – Ruby Steenbrugge 1-0
Eloïse Kalkhoven – Kai Stenvert 0-1

Uitslagen van de 11e ronde:
 Yorn Kool – Jasper Paschedag 0-1
Dorus Hollander – Kjell Debetz remise
Tim van Pel – Max Geldof  1-0
Max Otjes – Stan van Langen 0-1
Wouter Geldof – Julian Diepgrond remise
Jens Paschedag – Kai Stenvert 1-0
Jelmer Land – Diaz Kalkhoven 0-1
Eloïse Kalkhoven – Ruby Steenbrugge 0-1

Uitslagen van de 10e ronde:
Jasper Paschedag – Dorus Hollander 1-0
Tim van Pel – Yorn Kool 1-0
Kjell Debetz – Stan van Langen 1-0
Max Geldof – Max Otjes 1-0
Kai Stenvert – Wouter Geldof 0-1
Dylan de Metter – Jens Paschedag 1-0
Milan de Metter – Jelmer Land 1-0
Diaz Kalkhoven – Arne Debetz 1-0

			
Uitslagen van de 9e ronde:
Dorus Hollander - Tim van Pel 1-0
Max Geldof - Kjell Debetz 0-1
Stan van Langen - Wouter Geldof 1-0
Max Otjes - Milan de Metter 1-0
Jelmer Land - Dylan de Metter 0-1
Diaz Kalkhoven - Eloise Kalkhoven 0-1

Uitslagen van de 8e ronde:
Jasper Paschedag – Tim van Pel 1-0
Yorn Kool – Dorus Hollander remise
Wouter Geldof – Kjell Debetz 0-1
Stan van Langen – Kai Stenvert 1-0
Jens Paschedag – Max Geldof 0-1
Ruby  Steenbrugge –Max Otjes 0-1
Julian Diepgrond – Jelmer Land 1-0
Dylan – Diaz Kalkhoven 1-0
Milan – Eloïse Kalkhoven 1-0

Uitslagen van de 7e ronde:
Jasper Paschedag – Stan van Langen 1-0
Max Otjes – Tim van Pel 0-1
Kai Stenvert – Dorus Hollander 0-1
Jelmer Land – Wouter Geldof 0-1
Kjell Debetz – Max Geldof 0-1
Ruby Steenbrugge – Diaz Kalhoven 1-0
Julian Diepgrond – Eloïse Kalkhoven 1-0


Uitslagen van de 6e ronde:
Tim van Pel – Jasper Paschedag 0-1
Wouter Geldof – Yorn Kool 0-1
Dorus Hollander – Stan van Langen 1-0
Max Otjes – Kai Stenvert 0-1
Kjell Debetz – Jens Paschedag 1-0
Max Geldof – Julian Diepgrond 1-0
Eloïse Kalkhoven – Jelmer Land 0-1
Diaz Kalkhoven – Milan 0-1
Dylan – Ruby Steenbrugge remise

Uitslagen van de 5e ronde:
 Wouter Geldof – Tim van Pel 0-1
Dorus Hollander – Jasper Paschedag 0-1
Kai Stenvert – Yorn Kool 0-1
Stan van Langen-  Max Geldof 1-0
Jens Paschedag – Max Otjes 0-1
Ruby Steenbrugge – Kjell Debetz 0-1
Jelmer Land – Julian Diepgrond  remise

Uitslagen van de 4e ronde:
 Tim van Pel – Dorus Hollander remise
Jasper Paschedag – Kai Stenvert 1-0
Yorn Kool – Stan van Langen 1-0
Kjell Debetz – Wouter Geldof 0-1
Max Geldof – Jens Paschedag 0-1
Max Otjes – Diaz Kalkhoven 1-0
Ruby Steenbrugge – Eloïse Kalkhoven 1-0

Uitslagen van de 3e ronde:
Kai Stenvert – Tim van  Pel 0-1
Dorus Hollander – Yorn Kool 1-0
Jasper Paschedag – Kjell Debetz 1-0
Jens Paschedag – Stan van Langen 0-1
Max Otjes – Eloïse Kalkhoven 1-0
Julian Diepgrond – Wouter Geldof  0-1
Diaz Kalkhoven – Max Geldof 0-1
 
Uitslagen van de 2e ronde:
Yorn Kool – Jasper Paschedag remise
Tim van Pel – Kjell Debetz 1-0
Kai Stenvert – Jens Paschedag 1-0
Eloïse Kalhoven – Dorus Hollander 0-1
Stan van Langen – Julian Diepgrond 1-0
Wouter Geldof – Max Otjes 1-0
Max Geldof – Ruby Steenbrugge 1-0

Uitslagen van de 1e ronde:
Yorn Kool – Stan van Langen 1-0
Jasper Paschedag – Wouter Geldof 1-0   
Tim van Pel – Max Geldof 1-0
Kjell Debetz – Max Otjes 1-0
Julian Diepgrond – Kai Stenvert 0-1
Jens Paschedag – Ruby Steenbrugge 1-0
Dorus Hollander -  Diaz Kalkhoven 1-0