Stand na de 8e ronde:
  1, Jasper Paschedag, 312, L
  2, Yorn Kool, 230, T
  3, Dorus Hollander, 230, L
  4, Tim van Pel, 224, D
  5, Max Geldof, 174, P
  6, Kjell Debetz, 159, L
  7, Wouter Geldof, 156, P 
  8, Stan van Langen, 150, L
  9, Max Otjes, 136, L
10, Kai Stenver, 117, L
11, Jens Paschedag, 110, L
12, Julian Diepgrond, 110, L
13, Ruby STeenbrugge, 107, P
14, Milan, 104, P
15, Jelmer Land, 95, P
16, Dylan, 88, P
17, Eloïse Kalkhoven, 40, P
18, Diaz Kalkhoven, 39, P

Uitslagen van de 8e ronde:
Jasper Paschedag – Tim van Pel 1-0
Yorn Kool – Dorus Hollander remise
Wouter Geldof – Kjell Debetz 0-1
Stan van Langen – Kai Stenvert 1-0
Jens Paschedag – Max Geldof 0-1
Ruby  Steenbrugge –Max Otjes 0-1
Julian Diepgrond – Jelmer Land 1-0
Dylan – Diaz Kalkhoven 1-0
Milan – Eloïse Kalkhoven 1-0

Uitslagen van de 7e ronde:
Jasper Paschedag – Stan van Langen 1-0
Max Otjes – Tim van Pel 0-1
Kai Stenvert – Dorus Hollander 0-1
Jelmer Land – Wouter Geldof 0-1
Kjell Debetz – Max Geldof 0-1
Ruby Steenbrugge – Diaz Kalhoven 1-0
Julian Diepgrond – Eloïse Kalkhoven 1-0


Uitslagen van de 6e ronde:
Tim van Pel – Jasper Paschedag 0-1
Wouter Geldof – Yorn Kool 0-1
Dorus Hollander – Stan van Langen 1-0
Max Otjes – Kai Stenvert 0-1
Kjell Debetz – Jens Paschedag 1-0
Max Geldof – Julian Diepgrond 1-0
Eloïse Kalkhoven – Jelmer Land 0-1
Diaz Kalkhoven – Milan 0-1
Dylan – Ruby Steenbrugge remise

Uitslagen van de 5e ronde:
 Wouter Geldof – Tim van Pel 0-1
Dorus Hollander – Jasper Paschedag 0-1
Kai Stenvert – Yorn Kool 0-1
Stan van Langen-  Max Geldof 1-0
Jens Paschedag – Max Otjes 0-1
Ruby Steenbrugge – Kjell Debetz 0-1
Jelmer Land – Julian Diepgrond  remise

Uitslagen van de 4e ronde:
 Tim van Pel – Dorus Hollander remise
Jasper Paschedag – Kai Stenvert 1-0
Yorn Kool – Stan van Langen 1-0
Kjell Debetz – Wouter Geldof 0-1
Max Geldof – Jens Paschedag 0-1
Max Otjes – Diaz Kalkhoven 1-0
Ruby Steenbrugge – Eloïse Kalkhoven 1-0

Uitslagen van de 3e ronde:
Kai Stenvert – Tim van  Pel 0-1
Dorus Hollander – Yorn Kool 1-0
Jasper Paschedag – Kjell Debetz 1-0
Jens Paschedag – Stan van Langen 0-1
Max Otjes – Eloïse Kalkhoven 1-0
Julian Diepgrond – Wouter Geldof  0-1
Diaz Kalkhoven – Max Geldof 0-1
 
Uitslagen van de 2e ronde:
Yorn Kool – Jasper Paschedag remise
Tim van Pel – Kjell Debetz 1-0
Kai Stenvert – Jens Paschedag 1-0
Eloïse Kalhoven – Dorus Hollander 0-1
Stan van Langen – Julian Diepgrond 1-0
Wouter Geldof – Max Otjes 1-0
Max Geldof – Ruby Steenbrugge 1-0

Uitslagen van de 1e ronde:
Yorn Kool – Stan van Langen 1-0
Jasper Paschedag – Wouter Geldof 1-0   
Tim van Pel – Max Geldof 1-0
Kjell Debetz – Max Otjes 1-0
Julian Diepgrond – Kai Stenvert 0-1
Jens Paschedag – Ruby Steenbrugge 1-0
Dorus Hollander -  Diaz Kalkhoven 1-0