Datum | Ronde | Soort competitie | Klasse/ Ronde Extern | Bijzonderheden |
dinsdag 30 aug 2022 | Jaarvergadering | |||
dinsdag 6 sep 2022 | 1 | Onderlinge | ||
dinsdag 13 sep 2022 | 2 | Onderlinge | ||
dinsdag 20 sep 2022 | 3 | Onderlinge | ||
dinsdag 27 sep 2022 | 4 | Onderlinge | ||
dinsdag 4 okt 2022 | 5 | Onderlinge | ||
dinsdag 11 okt 2022 | 6 | Onderlinge | ||
dinsdag 11 okt 2022 | 2B/1 | Krommenie 2 - Oppositie 1 | ||
donderdag 13 okt 2022 | 3C/1 | Purmerend 2 - Krommenie 3 | ||
dinsdag 18 okt 2022 | Herfstvakantie | |||
dinsdag 25 okt 2022 | 7 | Onderlinge | ||
dinsdag 25 okt 2022 | TOP/2 | Krommenie 1 - Chess Society Zandvoort 1 | ||
dinsdag 1 nov 2022 | 8 | Onderlinge | ||
dinsdag 8 nov 2022 | 9 | Onderlinge | ||
dinsdag 8 nov 2022 | 2B/2 | Koedijk 1 - Krommenie 2 | ||
dinsdag 8 nov 2022 | 3C/2 | Krommenie 3 - Vredeburg 2 | ||
dinsdag 15 nov 2022 | 10 | Onderlinge | ||
dinsdag 15 nov 2022 | TOP/3 | HWP Haarlem 1 - Krommenie 1 | ||
dinsdag 22 nov 2022 | 11 | Onderlinge | ||
dinsdag 22 nov 2022 | VC/1 | Krommenie 4 - Oppositie 4 | ||
dinsdag 29 nov 2022 | 12 | Onderlinge | ||
dinsdag 29 nov 2022 | 2B/3 | Krommenie 2 - Waagtoren 3 | ||
donderdag 1 dec 2022 | 3C/3 | Purmerend 3 - Krommenie 3 | ||
dinsdag 6 dec 2022 | 13 | Onderlinge | ||
dinsdag 6 dec 2022 | TOP/4 | Krommenie 1 - Kennemer Combinatie 1 | ||
dinsdag 13 dec 2022 | 14 | Onderlinge | ||
dinsdag 13 dec 2022 | VC/2 | Krommenie 4 - Vredeburg 4 | ||
dinsdag 20 dec 2022 | 1 | Rapid | ||
dinsdag 27 dec 2022 | Kerstvakantie | |||
dinsdag 3 jan 2023 | Kerstvakantie | |||
donderdag 5 jan 2023 | TOP/5 | Wijker Toren 1 - Krommenie 1 | ||
vrijdag 6 jan 2023 | VC/3 | ZSC- Saende 4 - Krommenie 4 | ||
dinsdag 10 jan 2023 | 1 | Snelschaken | ||
dinsdag 17 jan 2023 | 15 | Onderlinge | ||
dinsdag 24 jan 2023 | 16 | Onderlinge | ||
dinsdag 31 jan 2023 | 17 | Onderlinge | ||
dinsdag 31 jan 2023 | TOP/6 | Krommenie 1 - De Uil 1 | ||
dinsdag 7 feb 2023 | 18 | Onderlinge | ||
dinsdag 7 feb 2023 | VC/4 | Oppositie 4 - Krommenie 4 | ||
dinsdag 14 feb 2023 | 19 | Onderlinge | ||
dinsdag 14 feb 2023 | 3C/4 | Krommenie 3 - Het Paard van Ree 1 | ||
donderdag 16 feb 2023 | 2B/4 | Bergen 1 - Krommenie 2 | ||
dinsdag 21 feb 2023 | 20 | Onderlinge | ||
dinsdag 21 feb 2023 | TOP/7 | Waagtoren 1 - Krommenie 1 | ||
dinsdag 28 feb 2023 | Voorjaarsvakantie | |||
dinsdag 7 mrt 2023 | 21 | Onderlinge | ||
dinsdag 7 mrt 2023 | VC/5 | Krommenie 4 - ZSC- Saende 4 | ||
dinsdag 14 mrt 2023 | 22 | Onderlinge | ||
dinsdag 14 mrt 2023 | 2B/5 | Krommenie 2 - Castricum 1 | ||
dinsdag 14 mrt 2023 | 3C/5 | Krommenie 3 - Castricum 2 | ||
dinsdag 21 mrt 2023 | TOP/8 | Krommenie 1 - Aartswoud 1 | ||
dinsdag 21 mrt 2023 | 23 | Onderlinge | ||
dinsdag 28 mrt 2023 | 2 | Rapid | ||
vrijdag 31 mrt 2023 | VC/6 | Vredeburg 4 - Krommenie 4 | ||
dinsdag 4 apr 2023 | 24 | Onderlinge | ||
woensdag 5 apr 2023 | TOP/9 | Bloemendaal SV 1 - Krommenie 1 | ||
dinsdag 11 apr 2023 | 25 | Onderlinge | ||
dinsdag 18 apr 2023 | 26 | Onderlinge | ||
dinsdag 25 apr 2023 | Zomercompetitie R1-2 | |||
dinsdag 2 mei 2023 | Meivakantie | |||
dinsdag 9 mei 2023 | zomercompetitie R3-4 | |||
dinsdag 16 mei 2023 | Zomercompetitie R5-6 | |||
dinsdag 23 mei 2023 | Zomercompetitie R7-8 | |||
dinsdag 30 mei 2023 | Zomercompetitie R9-10 | |||
Bovenstaande onder voorbehoud |