Datum Ronde Soort competitie Klasse/ Ronde Extern Bijzonderheden
dinsdag 27 aug 2019   Jaarvergadering
dinsdag 3 sep 20191Onderlinge 
dinsdag 10 sep 20192Onderlinge 
dinsdag 17 sep 20193Onderlinge 
dinsdag 24 sep 20194Onderlinge 
dinsdag 1 okt 20195Onderlinge 
dinsdag 1 okt 2019  TOP/1Krommenie 1 - HWP 1
dinsdag 8 okt 20196Onderlinge 
vrijdag 11 okt 2019  2C/1Witte Paard 1 - Krommenie 2
dinsdag 15 okt 20197Onderlinge 
dinsdag 22 okt 2019   Herfstvakantie, geen schaken
dinsdag 29 okt 20198Onderlinge 
dinsdag 5 nov 20199Onderlinge 
vrijdag 8 nov 2019  TOP/2Kennemer Combinatie 1 - Krommenie 1
dinsdag 12 nov 201910Onderlinge 
dinsdag 12 nov 2019  2C/2Krommenie 2 - HWP 3
dinsdag 19 nov 201911Onderlinge 
dinsdag 19 nov 2019  3D/2Krommenie 3 - Kennemer Combinatie 3
dinsdag 26 nov 201912Onderlinge 
dinsdag 26 nov 2019  TOP/3Krommenie 1 - Santpoort 1
dinsdag 3 dec 20191Rapid 
vrijdag 6 dec 2019  2C/3ZSC/Saende 1 - Krommenie 2
dinsdag 10 dec 201913Onderlinge 
donderdag 12 dec 2019  3D/3Wijker Toren 2 - Krommenie 3
dinsdag 17 dec 201914Onderlinge 
dinsdag 17 dec 2019  TOP/4Waagtoren 1 - Krommenie 1
dinsdag 24 dec 2019   Kerstvakantie, geen schaken
dinsdag 31 dec 2019   Kerstvakantie, geen schaken
dinsdag 7 jan 2020   Bijzondere schaakavond, snelschaken
dinsdag 14 jan 202015Onderlinge 
dinsdag 21 jan 202016Onderlinge 
dinsdag 28 jan 202017Onderlinge 
dinsdag 28 jan 2020  2C/4Krommenie 2 - Waagtoren 3
dinsdag 4 feb 202018Onderlinge 
dinsdag 4 feb 2020  3D/4Krommenie 3 - Kijk Uit 2
dinsdag 11 feb 202019Onderlinge 
dinsdag 11 feb 2020  TOP/5Krommenie 1 - Chess Society Zandvoort 1
dinsdag 18 feb 2020   Voorjaarsvakantie, geen schaken
maandag 24 feb 2020  2C/5Assendelft 1 - Krommenie 2
dinsdag 25 feb 20202Rapid 
dinsdag 3 mrt 202020Onderlinge 
dinsdag 3 mrt 2020  3D/5Bakkum 2 - Krommenie 3
maandag 9 mrt 2020  TOP/6De Uil 1 - Krommenie 1
dinsdag 10 mrt 202021Onderlinge 
dinsdag 17 mrt 2020  2C/6Krommenie 2 - Waagtoren 4
dinsdag 17 mrt 202022Onderlinge 
dinsdag 24 mrt 202023Onderlinge 
dinsdag 24 mrt 2020  3D/6Krommenie 3 - Paard van Ree 1
dinsdag 31 mrt 2020  TOP/7HWP 2 - Krommenie 1
dinsdag 31 mrt 202024Onderlinge 
dinsdag 7 apr 2020  2C/7Krommenie 2 - WSC De Pion 1
dinsdag 7 apr 202025Onderlinge 
dinsdag 14 apr 202026Onderlinge 
dinsdag 21 apr 202027Onderlinge 
donderdag 23 apr 2020  3D/7Purmerend 3 - Krommenie 3
dinsdag 28 apr 2020   meivakantie, geen schaken
dinsdag 5 mei 2020   Bevrijdingsdag, 75 jaar
dinsdag 12 mei 202028Onderlinge 
dinsdag 19 mei 2020   Koppelschaak
Bovenstaande onder voorbehoud