Het snelschaakkampioenschap is verrassend gewonnen door Jasper Paschedag. Hij versloeg de regerend kampioen Max Gelderman, maar verloor van zijn jongere broer Jens. De tweede plaats was voor Lars Gelderman, die óók van Max won.
Max moest nu genoegen nemen met de derde plaats.
De tweede groep werd overtuigend gewonnen door Julian Diepgrond.
 
Het nieuwe seizoen gaat op dinsdag 19 september van start om 18.45 uur. De maandagavond vervalt dus.

EINDSTAND 2016/2017
 
  1, Max Gelderman, 643
  2, Yorn Kool, 527 (loperbeker)
  3, Jasper Paschedag, 472
  4, Tim van Pel, 449, (Torenbeker)
  5, Lars Gelderman, 387
  6, Kjell Debetz, 354
  7, Julian Diepgrond, 351 (Pionbeker)
  8, Jens Paschedag, 339
  9, Dorus Hollander, 322
10, Noa van Langen, 311
11, Stan van Langen, 300
12, Max Otjes, 292
13, Diaz Kalkhoven, 288
14, Kai Stenvert, 267
15, Pepijn Gelderman, 185
16, Eloïse Kalkhoven, 178
 


















UITSLAGEN

21e ronde
Jens Paschedag – Max Gelderman 0-1
Kjell Debetz - Yorn Kool 0-1
Tim van Pel – Jasper Paschedag 1-0
Stan van Langen – Lars Gelderman 0-1
Max Otjes – Julian Diepgrond 0-1
Eloïse Kalkhoven – Kai Stenvert remise
Pepijn Gelderman – Dorus Hollander 0-1
20e ronde
Lars Gelderman – Yorn Kool 0-1
Tim van Pel – Kjell Debetz 1-0
Julian Diepgrond – Dorus Hollander 0-1
Stan van Langen – Max Otjjes 0-1
Pepijn Gelderman – Eloïse Kalkhoven 1-0
Kai Stenvert – Diaz Kalkhoven 0-1
19e ronde
Max Gelderman – Lars Gelderman remise
Yorn Kool – Tim van Pel 0-1
Jens Paschedag – Jasper Paschedag 1-0
Kjell Debetz – Stan van Langen 1-0
Kai Stenvert – Max Otjes remise
Dorus Hollander – Eloïse Kalkhoven 1-0
Diaz Kalkhoven – Pepijn  Gelderman 1-0

18e ronde
Tim van Pel – Max Gelderman 0-1
Yorn Kool – Stan van Langen 1-0
Jasper Paschedag – Julian Diepgrond 1-0
Lars Gelderman – Jens Paschedag 1-0
Diaz Kalhoven – Kjell Debetz 0-1
Max Otjes – Dorus den Hollander 1-0
Pepijn Gelderman – Kai Stenvert 0-1
17e ronde
Stan van Langen – Max Gelderman 0-1
Jasper Paschedag – Yorn Kool 1-0
Julian Diepgrond – Lars Gelderman remise
Jens Paschedag – Noa van Langen 1-0
Eloïse Kalkhoven – Diaz Kalkhoven remise
Max Otjes – Pepijn Gelderman 1-0
Kai Stenvert – Kjell Debetz 0-1
 

16e ronde
Max Geloderman – Jasper Paschedag 1-0
Yorn Kool – Julian Diepgrond 1-0
Tim van Pel – Jens Paschedag 1-0
Lars Gelderman – Stan van Langen 0-1
Kjell Debetz – Noa van Langen 0-1
Dorus Hollander – Kai Stenvert 1-0
Diaz Kalkhoven – Pepijn Gelderman 1-0
Eloïse Kalkhoven – Max Otjes 0-1

15e ronde
 Max Gelderman – Yorn Kool 1-0
Lars Gelderman – Jasper Paschedag 0-1
Stan  van Langen – Julian Diepgrond 0-1
Noa van Langen – Tim van Pel 0-1
Kai Stenvert  - Jens Paschedag 0-1
Kjell Debetz – Dorus Hollander 1-0
Max Otjes – Diaz Kalkhoven 0-1
Pepijn Gelderman – Eloïse Kalkhoven 1-0
 

14e ronde
 Julian Diepgrond – Max Gelderman 0-1
Yorn Kool – Jens Paschedag 1-0
Jasper Paschedag – Tim van Pel 1-0
Stan van Langen – Lars Gelderman 1-0
Kjell Debetz – Diaz Kalkhoven 1-0
Kai Stenvert – Pepijn Gelderman 1-0
Eloïse Kalkhoven – Dorus Hollander 0-1

13e ronde
 Lars Gelderman – Max Gelderman 0-1
Tim van Pel – Yorn Kool 0-1
Jens Paschedag – Jasper Paschedag 0-1
Dorus Hollander – Julian Diepgrond remise
Noa van Langen – Stan van Langen remise
Max Otjes – Kjell Debetz 0-1
Eloïse Kalkhoven – Pepijn Gelderman afg.

12e ronde
Max Gelderman - Jens Paschedag remise
Yorn Kool - Kjell Debetz 1-0
Lars Gelderman - Jasper Paschedag 1-0
Kai Stenvert - Dorus den Hollander 1-0
Tim van Pel - Noa van Langen 1-0
Diaz Kalkman - Julian Diepgrond 0-1
Inhaal: Diaz Kalkman - Kai Stenvert remise
 
11e ronde
Stan van Langen - Kai Stenvert 1-0
Kjell Debetz - Jens Paschedag 0-1
Pepijn  gelderman - Diaz Kalkman 1-0
Dorus den Hollander - Max Otjes 1-0
Max Gelderman - Tim van Pel 0-1
Noa van Langen - Lars Gelderman 0-1
Jasper Paschedag - Yorn Kool remise

 
10e ronde
Max Gelderman - Jasper Paschedag 0-1
Jens Paschedag - Yorn Kool 0-1
Tim van Pel - Lars Gelderman 1-0
Julian Diepgrond - Noa  van Langen 0-1
Stan van Langen - Kjell Debetz 1-0
Max Otjes - Diaz Kalkman 1-0

9e ronde
 Yorn Kool – Max Gelderman 1-0
Jasper Paschedag  - Noa van Langen 1-0
Lars Gelderman – Julian Diepgrond 1-0
Kjell Debetz – Tim van Pel 0-1
Jens Paschedag – Kaj Stenvert 1-0
Diaz Kalkhoven – Stan van Langen 0-1
Pepijn Gelderman – Max Otjes 0-1
 
8e ronde
 Noa van Langen – Max Gelderman 0-1
Yorn Kool – Lars Gelderman 1-0
Jasper Paschedag – Kjell Debetz 1-0
Julian Diepgrond – Jens Paschedag remise
Stan van Langen – Tim van Pel 0-1
Kaj Stenvert – Max Otjes 1-0

7e ronde
 Max Gelderman – Yorn Kool 1-0
Jasper Paschedag – Lars Gelderman 0-1
Kai Stenvert – Julian Diepgrond 0-1
Diaz Kalkman – Kjell Debetz 0-1
Jens Paschedag – Stan van Langen 1-0
Pepijn Gelderman – Max Otjes 0-1
6e ronde
 Yorn Kool – Noa van Langen 1-0
Kjell Debetz – Jasper Paschedag 0-1
Stan van Langen - oa Verrijzer 1-0
Diaz Kalkhoven – Max Otjes 1-0
5e ronde
 Lars Gelderman – Max Gelderman 0-1
Noa van Langen – Kjell Debetz  1-0
Stan van Langen – Yorn Kool 0-1
Julian Diepgrond – Diaz Kramer 1-0
Jasper Paschedag – Jens Paschedag 1-0
Max Otjes – Kai Stenvert 0-1

4e ronde
Max Gelderman 0 Noa van Langen 1-0
Lars Gelderman – Stan van Langen 1-0
Kjell Debetz – Julian Diepgrond 1-0
Jens Paschedag – Diaz Kramer remise
Yorn Kool – Max Otjes 1-0
Joa Verrijzer – Kai Stenvert 0-1
Jasper Paschedag – Pepijn Gelderman 1-0

3e ronde
Max Gelderman – Kjell Debetz 0-1
Noa van Langen – Jasper Paschedag 1-0
Stan van Langen – Julian Diepgrond 1-0
Max Otjes – Lars Gelderman 0-1
Diaz Kramer – Pepijn Gelderman 1-0
Kai Stevert – Yorn Kool 0-1

2e ronde
 Jasper Paschedag – Max Gelderman 0-1
Kjell Debetz – Stan van Langen 1-0
Julian Diepgrond – Lars Gelderman remise
Noa van Langen – Diaz Kramer 1-0
Joa Verrijzer – Max Otjes 0-1
Pepijn Gelderman – Kai Stenvert remise

1e ronde
Jens Paschedag – Max Gelderman 0-1
Yorn Kool – Jasper Paschedag 0-1
Max Otjes – Stan van Langen 0-1
Pepijn Gelderman – Kjell Debetz 0-1
Kai Stenvert – Julian Diepgrond 0-1
Diaz Kramer – Joa Verrijzer remise
Kainaat – Noa van Langen 0-1